The Story Of My Life to najnowsza propozycja Polsatu, która ma się okazać hitem tej wiosny. Program wystartuje dopiero drugiego marca, ale już cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów – również ze względu na spekulacje dotyczące tego, kto ma w nim wystąpić.

W programie zobaczymy znane pary polskich celebrytów, które za pomocą specjalnej charakteryzacji zostaną postarzone o 20-30 oraz 40-50 lat. Oprócz wyreżyserowanej próby czasu, wszystkie pary czeka rozmowa z prowadzącą – Katarzyną Montgomery. Ta intymna konwersacja, skłonić ma do refleksji, ale nie chodzi tutaj tylko o zaproszonych gości, ponieważ rozmowy mają mieć wpływ także na widzów zgromadzonych przed telewizorami.

ZOBACZ TAKŻE: Jecie na śniadanie płatki? Pizza będzie dużo zdrowszym wyborem! >>>

Wiele tajemnic dotyczących nowego polastowskiego show zostało już odkrytych, a teraz poznałyśmy także jego listę uczestników.  W programie wystąpią Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, gwiazda disco-polo - Radek Liszewski ze swoją żoną, Dorotą, tancerze - Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Czesław Mozilowie, a także Julia Wieniawa i Antek Królikowski. To właśnie ta ostatnia para jest najbardziej wyczekiwana (szczególnie przez młodych widzów), ponieważ mimo tego, że widać silne uczucie, którym darzą się aktorzy, to ich związek wciąż jest świeży

Bardzo jesteśmy ciekawe tego, co zobaczymy na ekranie i oczywiście tego, czy pary przetrwają tę próbę!