Może od razu na wstępie zaznaczymy, że w kwestii premiery trzeciego sezonu Stranger Things niestety ciągle nic się nie zmieniło. Może jednak niebawem poznamy więcej szczegółów w tym temacie, gdyż 20 kwietnia ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialowego hitu braci Duffer. A żeby fani producji mogli spać spokojnie, Netflix udostępnił specjalny materiał, na którym możemy zobaczyć ekipę i członków obsady serialu. Obejrzycie go poniżej! 

Zgodnie z zapowiedziami twórców ma to być najlepsza część, ze wszystkich, jakie powstały do tej pory. A to oznacza, że poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, bo dwa dotychczasowe sezony były genialne. Więc nie dziwimy się, że ekipa potrzebuje trochę więcej czasu. Pytanie tylko - ile?! Mówi się, że trzeci sezon Stranger Things będzie liczyć (niestety tylko) 8 odcinków i ujrzy światło dzienne w pierwszej połowie 2019 roku. Cóż, trochę długo, ale tego się trzymajmy. 

Trzeci sezon Stranger Things - co o nim wiemy? 

Cały czas natomiast dochodzą do nas nowe informacje, czego możemy się spodziewać na ekranie. I jeśli, jakimś cudem, nie widzieliście jeszcze drugiego sezonu, w tym momencie powinniście wyjść z tego artykułu, gdyż pojawią się spoilery. Swoją kontynuację będą miały wątki z Jedenastką (Mille Bobby Brown) i Mike'em (Finn Wolfhard) oraz Lucasem (McLaughlin) i Max (Sadie Sink) w rolach głównych, czego mogliśmy się spodziewać po zakończeniu ostatniej części. A to oznacza, że w Hawkins szykują się dwie nowe pary. Nie wiadomo, jak potoczą się dalej losy Jonathana (Charlie Heaton) i Nancy (Natalia Dyer), którzy w drugim sezonie serialu w końcu zdali sobie sprawę z tego, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Ale wiadomo z kolei, że twórcy więcej uwagi poświęcą postaci Steve'a Harringtona granego przez Joe'a Kerry'ego. Choć biedny Steve został porzucony przez Nancy, świetnie odnalazł się w nowej roli - "niańki" i nowego kumpla Dustina. Potwierdził to Shawn Levy, producent Stranger Things. Więcej dowiemy się także o siostrze Lucasa, Erice, o której do tej pory wiedzieliśmy na pewno tyle, że jak na kilkulatkę, cięte riposty ma opanowane na naprawdę niezłym poziomie. 

Stranger Things - nowe szczegóły na temat trzeciego sezonu 

Jeśli są wśród Was nie tylko fani Stranger Things, ale i innego hitu utrzymanego w klimacie lat 80., czyli Powrotu do przyszłości, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że w trzecim sezonie produkcji Netflixa nie zabranie nawiązań do obrazu Roberta Zemeckisa z 1985 roku. Akcja kolejnej części serialu ma rozgrywać się latem, a to oznacza, że w przeciwieństwie do pierwszego i drugiego sezonu, głównych bohaterów nie będziemy widywać na szkolnych korytarzach. Czy to oznacza także, że Billy (Dacre Montgomery) częściej będzie pojawiał się z odsłoniętą klatą?! Yasssss.