Na pewno zauważyliście już, że kochamy prawie wszystkie słodycze na świecie. Ale do Reese's mamy szczególną słabość. Batoniki, cukierki, lody z masłem orzechowym - już od dawna jesteśmy w stanie poświęcić wiele dla tych słodkości. A teraz doceniłyśmy również działania marketingowe w mediach społecznościowych marki.

Profil Reese's na Instagramie obserwuje blisko 30 tysięcy osób z całego świata, jednak przedsiębiorstwo cukiernicze nie jest równie hojne w kwestii followowania. Okazuje się, że do grona obserwowanych przez Reese's osób znajduje się tylko jedna osoba. Komu przypadł ten zaszczyt? Możecie być zaskoczeni, albo i nie - chodzi o znaną i lubianą aktorkę Reese Witherspoon!

Jak się pewnie domyślacie, chodzi tutaj o zbieżność imienia aktorki oraz nazwy firmy. Ale jak zaczęła się ta pewna humoru gra? Otóż, od tweeta, który dwa lata temu Reese Witherspoon opublikowała na swoim profilu. Świętowała wówczas Halloween właśnie w towarzystwie kielicha pełnego przepysznych cukierków i jak możemy przeczytać w poście, uznała, że skoro podpisano go Reese's Pieces, to znaczy, że przygotowano je dla niej.

ZOBACZ TAKŻE: Te kilka rzeczy przedłuża życie nawet o dekadę! Naukowcy potwierdzili 5 skutecznych sposobów 

Jak już wspominałyśmy, słodycze Reese's możemy jeść bez ograniczeń. Bardzo lubimy również Reese Witherspoon, dlatego pytamy: czy doczekamy się jakiejś oficjalnej współpracy między aktorką a firmą? Mamy nadzieję, że tak!