Obserwujecie na Instagramie Constance Jablonski, francuską top modelkę z polskimi korzeniami (ojciec Constance ma polskie pochodzenie)? Jeżeli tak, to w ten weekend na pewno widzieliście jej relacje Insta Stories z Warszawy. Modelka razem ze swoimi koleżankami po fachu - Belgijką Hanne Gaby Odiele i Holenderką Mirte Maas zwiedzały Muzeum Fryderyka Chopina oraz relaksowały się w klubie muzycznym Skład Butelek.

Dziewczyny nie przyjechały jednak "po prostu" na weekend, a z powodu dużo ważniejszego wydarzenia - Monika Jac Jagaciak, która tydzień temu wyszła za mąż w Serbii za Branislava Jankica, zorganizowała drugie wesele. Tym razem właśnie w polskiej stolicy, a dokładnie w restauracji Biała - zjedz i wypił na Saskiej Kępie.

Oprócz Constance, Hanne i Mirte na imprezie pojawiła się również Kasia Struss, a także siostra Moniki Anna Jagaciak-Michalska, która kilka dni temu zajęła szóste miejsce w finale trójskoku podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. Zobaczcie, jak wyglądały!