Gwiazdy, które na co dzień są aktywne w mediach społecznościowych nie próżnują również w Święta Bożego Narodzenia. Dlatego z ich kont instagramowych możemy dowiedzieć się, jak przystroili swoje domy, jak spędzili wigilijny wieczór, jakie prezenty dostali, czy jak wystylizowali się na uroczystą kolację. 

Wiktoria Gąsiewska pokazała, jak wyglądało u niej przygotowywanie choinki, a Anna i Robert Lewandowscy pochwalili się już gotowym pięknym drzewkiem. Zarówno im, jak i Radosławowi Majdanowi i Małgorzacie Rozenek-Majdan tegoroczne Boże Narodzenie mija na oczekiwaniu na kolejnego członka rodziny. Ciekawe, czy razem z bliskimi wybierają już imię dla nowego potomka.

Dla Kylie Jenner oraz Jennifer Aniston Święta to idealna okazja to spotkań z przyjaciółmi. A jak wiadomo, takie sytuacje trzeba uwiecznić! Podobnie, jak sukienkę, w jakiej zamierza się świętować. Tak zrobiła Kasia Tusk, a jej zdjęcia nie omieszkał skomentować nawet tata, Donald Tusk. Tak, ugly sweaters też nie brakuje - Jakob Kosel, zazdrościmy! 

Mamy nadzieję, że po 12 wigilijnych potrawach mieliście okazję na chwilę odpoczynku, jak Julia Wieniawa. Bo na białe szaleństwo w stylu Mariah Carey raczej w tym roku trudno sobie pozwolić. Jesteśmy też pod ogromnym wrażeniem metamorfozy Adele. Wokalistka zapozowała ze Grinchem i na pierwszy rzut oka ciężko było ją rozpoznać.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ >>>