Tommy Hilfiger po raz kolejny zaprasza do swojego "Tommylandu" (tym razem do Venice Beach w słonecznej Kalifornii), w którym zaprezentuje najnowszą kolekcję stworzoną wspólnie z modelką Gigi Hadid. 8 lutego o 17:00 (2 w nocy czasu polskiego) odbędzie się pokaz kolekcji TOMMY X GIGI wiosna 2017. Na stornie tommy.com znajdziecie live streaming z pokazu. 

Pokaz kolekcji wiosna 2017 odbędzie się w ramach kampanii „TOMMYNOW kontynuującej ideę „See Now, Buy Now”, którą po raz pierwszy zastosowano podczas nowojorskiego tygodnia mody we wrześniu 2016 roku. O co dokładnie chodzi w tej koncepcji? Wszystkie looki z lutowego pokazu "TOMMYNOW", w tym również ubrania z kolekcji kapsułowej Tommy x Gigi, będzie można kupić, gdy tylko pojawią się na wybiegu. Będzie je można kupić na oficjalnej stronie marki Tommy Hilfiger, w miejscu w którym odbędzie się pokaz, w sklepach stacjonarnych, jak również na kanałach społecznościowych oraz w aplikacji Facebook Messenger za pomocą konwersacji z botem TMY.GRL.

To nie koniec innowacyjnego podejścia marki do sprzedaży mody z wykorzystaniem najnowszych kanałów promocji jakimi są social media. Dzięki inicjatywie „❤to be Part” umożliwiono fanom marki, aby stali się współtwórcami kolekcji wiosna 2017.  Za pomocą kanałów społecznościowych Tommy i Gigi zapraszali fanów marki, do głosowania na swoje ulubione elementy kolekcji. Głosowanie, które odbyło się w paźdzerniku 2016 roku wyłoniło cztery najbardziej popularne projekty: bomber, bluzę z kapturem, koszulkę polo i parę dżinsów.

W kolekcji TOMMY X GIGI wiosna 2017 znajdziecie ubrania, obuwie i akcesoria (zegarki, okulary przeciwsłoneczne) dla kobiet w charakterystycznym dla marki klimacie „Classic American Cool” z młodzieńczym stylem Gigi. 

Inspiracją kolekcji kapsułowej Tommy x Gigi na wiosnę 2017 jest tęsknota za latem i łączy charakterystyczny, wyluzowany styl zachodniego wybrzeża z bardziej klasycznym klimatem wschodniego wybrzeża, z jakiego słynie marka Tommy Hilfigera. Naszywki, denim i przypominające styl boho sylwetki to hołd dla Kalifornii, i jej surferskiego, pełnego słońca stylu życia, podczas gdy czerwień, biel i niebieski, przewijający się przez całą kolekcję nawiązują do dziedzictwa marki Tommy Hilfiger.