Już w najbliższy piątek ponownie znajdziemy się w miasteczku Hawkins, gdzie po raz kolejny będziemy mogli poczuć niesamowity klimat lat 80. oraz skonfrontować się ze zjawiskami "nie z tej ziemi". Tak, Stranger Things powraca, i jak zapowiadają twórcy, w kontynuacji będzie działo się znacznie więcej, niż w 1 sezonie.

Pierwszy teaser 2. sezonu serialu stworzonego przez braci Duffer, pokazano w lipcu podczas konwentu Comic-Con, czyli święta miłośników komiksów, gier, fantastyki, a także seriali. Jeden z paneli poświęcony był  Stranger Things, Już wtedy wiedzieliśmy po świetnym, niespełna 3-minutowym trailerze z Michaelem Jacksonem i jego kawałkiem Thriller w tle, że ponownie zobaczymy Winonę Rider w roli Joyce - mamy zaginionego w pierwszej serii Willa. Jak się okazuje, chłopiec nie do końca pożegnał się z Krainą Cieni,  która okazuje się być także odpowiedzią na to, co stało się z Jedenastką graną przez Millie Bobby Brown.  

WSZYSTKO, CO POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ O DRUGIM SEZONIE „STRANGER THINGS”

Następnie w do sieci trafił pełny, oficjalny zwiastun kontynuacji serialu. 

Na kilka dni przed premierą Stranger Things 2. możemy obejrzeć także fragment serialu. Wy też już nie możecie doczekać się całości?