Nie mamy wątpliwości, że to będzie jedna z najgorętszych premier w 2018 roku. Już 17 stycznia przyszłego roku na małym ekranie będziemy mogli oglądać drugi sezon American Crime Story, który jest poświęcony zabójstwie Gianniego Versace, legendarnego założyciela włoskiego domu mody. Serial będzie liczył 10 odcinków, a za jego reżyserię odpowiada Ryan Murphy. American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace przybliży historię morderstwa włoskiego projektanta, który zginął 20 lat temu przed bramą swojej posiadłości w Miami. Został zastrzelony przez Andrewa Cunanana, seryjnego zabójcę.

Obsada serialu prezentuje się następująco: w roli projektanta zobaczymy Édgara Ramíreza, Donatellę Versace zagra Penélope Cruz, w rolę wieloletniego partnera Gianniego wcieli się Ricky Martin, a zabójcą, Andrew Cunanan będzie aktor Darren Criss.

Zwiastun American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace przybliża postać seryjnego zabójcy, który miał obsesję na punkcie projektanta. W trailerze zobaczycie także niesamowitą Penélope Cruz! Zobaczcie, jak prezentuje się w roli Donatelli Versace. Będziecie oglądać serial?