Izabela Yamagata - żona, matka, babcia i piękna kobieta. Urodziła się w Sokołowie Podlaskim, a przed wyjazdem do USA mieszkała w Warszawie. Tam też urodziła swoją córkę Lailę, która także jest bohaterką najnowszego sezonu "Żon Hollywood". W 1983 roku opuściła nasz kraj i poleciała na podbój Ameryki. Na początku zamieszkała w Nowym Jorku, jednak po miesiącu z całą rodziną zdecydowała przenieść się do słonecznej Kalifornii na drugi koniec kontynentu. Początkowo pracowała jako modelka - nie trwało to zbyt długo, a następnie próbowała swoich sił w wielu dziedzinach. Najpierw był butik odzieżowy, później zamarzyła o własnej restauracji, która koniec końców spoczęła w fazie marzeń. Na koncie ma dwa rozwody, szczęśliwe małżeństwo z ponad 24-letnim stażem i dwójkę dzieci - Lailę i Giorgia.

Laila Dyer - wizażystka z zawodu, wybuchowa z temperamentu i bardzo pewna siebie kobieta. Urodziła się w Warszawie, ale już jako mała dziewczynka przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Przez 12 lat pracowała jako manager i makijażystka dla firmy kosmetycznej MAC. Na swoim koncie ma współpracę z hollywoodzkimi gwiazdami – m.in. Carmen Electrą czy Christiną Applegate oraz pracę przy pokazach mody znanych na całym świecie projektantów, takich jak np. Donna Karan. Obecnie pracuje w nowo otwartym salonie piękności.

Iwona Burnat - z pewnością znacie ją z poprzedniego sezonu "Żon Hollywood". Urodziła się w Chicago, jednak jej rodzina pochodzi z Tarnowa. Z zawodu jest właścicielką firmy świadczącej usługi dla psów. To ona dba o kreacje i wygląd psich pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy gwiazd, są chodzącą po czerwonych dywanach reklamą jej biznesu. Razem z partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Los Angeles.

Helena Deeds - ulubienica widzów drugiego sezonu programu o bogatych Polkach mieszkających w Hollywood. Jak sama mówi o sobie - nie ma predyspozycji do tego, żeby pracować za biurkiem. Z obecnym partnerem - Rodrigo, Helena zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości. Rodrigo jest jednym z najbardziej cenionych agentów w Los Angeles. To, co niewątpliwie wyróżnia Helenę, to bardzo emocjonalna więź z Polską. Często zabiera do kraju zarówno Rodriga jak i syna Nicholasa.