Pralki Samsung Eco Bubble to idealne urządzenia dla osób, które cenią sobie ochronę swoich delikatnych ubrań i wysoką skuteczność prania. Innowacyjna technologia wytwarza aktywną pianę, łącząc ze sobą proszek wodę i powietrze. Taka piana wnika w tkaniny szybciej i skutecznie usuwa zabrudzenia w każdej temperaturze wody.

Technologia Eco Bubble opracowana przez inżynierów Samsung to rozwiązanie, dzięki któremu pranie ubrań nabrało zupełnie nowego wymiaru. W wyniku połączenia wody, powietrza i proszku tworzy się aktywna piana, z pomocą której ubrania stają się nieskazitelnie czyste. Samsung spytał swoich klientów o wskazanie najważniejszych korzyści, które zaobserwowali w trakcie korzystania z pralek z Eco Bubble. Na co w szczególności zwrócili oni uwagę?

Rozwiązanie ecobubble zapewnia wysoką skuteczność prania w zimnej wodzie, zmniejszając też zużycie energii elektrycznej. Takie rozwiązanie w efekcie daje perfekcyjną czystość. Na efektywność usuwania plam użytkownicy pralek również zwrócili uwagę.

Kolejną, bardzo ważna korzyścią płynącą z korzystania z technologii Eco Bubble, w szczególności dla matek, jest wysoki poziom ochrony ubrań. Pralki Samsung posiadają szereg specjalistycznych cykli piorących precyzyjnie dostosowanych do różnych tkanin Dodatkowo wydłużony cykl prania w skład którego wchodzi namaczanie w pianie, dzięki czemu z ubrań znikają bez śladu nawet najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia z ubranek dziecięcych, takie jak błoto, sok czy trawa.

Funkcja aktywnej piany – efektywne odplamianie i oszczędność energii

Specjalny generator, na początku cyklu wytwarza miliony bąbelków, które powodują, że detergent efektywniej wnika w głąb tkaniny, nawet w wodzie o niskiej temperaturze.

Program Super Szybki

W pralkach z rodziny WW6000 wprowadzono zupełnie nowe rozwiązanie – podwójny dopływ wody. W trakcie namaczania pranie zraszane jest nie tylko od dołu, ale również od góry – dzięki czemu wzrasta efektywność wnikania detergentu, a przez to jakość prania.

Zachwycający design Crytal Gloss

Przy wyborze sprzętu AGD klienci coraz częściej zwracają uwagę na wygląd pralek. Urządzenia z linii WW6000 wyróżniają się minimalistycznym designem i dopracowanymi szczegółami. Elementy wykończenia Crystal Gloss™ sprawiają, że pralka staje się ozdobą każdego wnętrza.

W ramach linii pralek WW6000 dostępne będą modele różniące się m.in. pojemnością bębna: 8 kg (WW80J6410CX, WW80J6410CW i WW80J6413EW) oraz 9 kg (WW90J6410CW i WW90J6413EW).