Linia Hydra Genius     

Marka L'Oréal Paris, tworząc linię Hydra Genius, kierowała się potrzebami i oczekiwaniami kobiet. Kosmetyki powinny mieć lekką formułę, szybko się wchłaniać i posiadać składniki aktywne. Inspiracją do stworzenia gamy Hydra Genius były azjatyckie rytuały pielęgnacyjne, zapewniające intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry.

Dlaczego nawilżenie jest tak istotne?

Woda jest składnikiem niezbędnym do utrzymania dobrej kondycji skóry. Pamiętajmy o piciu jej w dużych ilościach, ale też o używaniu kremów z dobrymi składnikami nawilżającymi, które przeciwdziałają nadmiernej utracie wody. Jest to szczególnie ważne wiosną i latem, kiedy skóra jest nieustannie narażona na słońce. Woda po prostu wyparowuje z naszego organizmu, który bardzo szybko wykazuje oznaki odwodnienia. Kosmetyki takie jak Hydra Genius mają działanie prewencyjne i dzięki zawartości kwasu hialuronowego skutecznie dbają o codzienne nawilżenie naszej skóry.

Kluczowe składniki aktywne

Kosmetyki Hydra Genius stworzone zostały na bazie dwóch składników: wody aloesowej i kwasu hialuronowego, które znane są ze swoich silnych właściwości nawilżających. Kwas hialuronowy wiąże cząsteczki wody i wspiera utrzymywanie jej odpowiedniego poziomu w skórze, natomiast woda aloesowa jest naturalnym składnikiem bogatym w substancje odżywcze i minerały. Producent zapewnia, że płynna pielęgnacja Hydra Genius nawilża nawet do 72 godzin.

Widzisz oznaki odwodnienia na swojej skórze?

Sięgnij po nawilżającą pielęgnację dedykowaną do jej potrzeb. Kosmetyki Hydra Genius są dostępne w 3 wariantach dostosowanych do trzech typów skóry:

- Do skóry normalnej i mieszanej

- Do skóry suchej i normalnej

- Do skóry suchej i wrażliwej

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto jeszcze wspomnieć, że płynna pielęgnacja Hydra Genius uzupełnia poziom wody w skórze, wzmacniając jej barierę ochronną!

Kosmetyki mają wyjątkową, żelową konsystencję, co pozwala na łatwą aplikację i szybkie wchłonięcie produktu, dzięki czemu stanowi idealną bazę pod makijaż. Co ważne, kosmetyki nie pozostawiają tłustej warstwy ani uczucia lepkości na skórze.

Co zrobić, aby wziąć udział w testowaniu linii Hydra Genius od L'Oréal Paris?

  1. Opowiedz nam, jak dbasz o nawilżenie swojej skóry i opisz swoją codzienną pielęgnację, a następnie powiedz nam, dlaczego akurat Ty powinnaś testować kosmetyki Hydra Genius marki L'Oréal Paris.
  2. Z 3 dostępnych wariantów produktu wybierz ten, który chciałabyś testować:

- Hydra Genius: skóra normalna i mieszana,

- Hydra Genius: skóra sucha i normalna,

- Hydra Genius: skóra sucha i wrażliwa.

  1. Podaj dane do wysyłki produktu wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Jeżeli znajdziesz się w gronie 300 testerek, poprosimy Cię o wypełnienie ankiety, w której będziesz mogła podzielić się swoimi wrażeniami z testowania. Wyniki opublikujemy na naszej stronie, więc m.in. dzięki Tobie inne osoby będą mogły podjąć odpowiednią dla nich decyzję w kwestii wyboru kosmetyków do codziennej pielęgnacji.

Zadbaj o nawilżenie swojej skóry z linią Hydra Genius marki L'Oréal Paris. Spraw, że będzie świeża, elastyczna i promienna. Wybrałaś już jeden z trzech kosmetyków? Teraz tylko wypełnij formularz!