Szaleństwo Zakupów 2020: Jak zrobić zakupy taniej? Które marki oferują zniżki?

Pandemia koronawirusa nie sprzyja zakupom? Nic bardziej mylnego. Bo choć galerie handlowe są zamknięte wciąż można kupować online! I trudno o lepszy moment niż najbliższy weekend – 28 i 29 marca 2020 roku. Dlaczego? To właśnie wtedy wypada punkt kulminacyjny naszej akcji rabatowej – Szaleństwo Zakupów 2020, dzięki której zakupy zrobicie o 20% taniej. Wystarczy skorzystać z przygotowanych przez nas kuponów. Gdzie je znaleźć?

Po pierwsze czekają na Was w najnowszym, kwietniowym numerze GLAMOUR, który także dostępny jest w sprzedaży online – i to bez kosztów wysyłki. Wystarczy zamówić go na stronie Kultowy.pl (możecie to zrobić, klikając w poniższe zdjęcie). 

Szaleństwo Zakupów 2020: Kupony rabatowe na zakupy online

Kuponów rabatowych szukajcie na końcu magazynu – to właśnie tam znajdziecie dokładną informację, które marki biorą udział w akcji (w kolejności alfabetycznej), a także, jaki kod należy wpisać, finalizując zamówienie online.
Listę marek, które oferują zniżki i wszystkie kupony rabatowe znajdziecie także na stronie SzalenstwoZakupów.pl. By szybko się tam przenieść, kliknijcie w zdjęcie poniżej.

Warto przejrzeć wszystkie kupony, bo wybrane marki zniżki oferują nie tylko w weekend, ale już teraz (i później). Szczegółową informację – wysokość zniżki i czas trwania promocji – znajdziecie właśnie na każdym z kuponów. Żeby skorzystać z kuponu, wystarczy, że klikniecie w link, a następnie zostaniecie przekierowani do sklepu internetowego partnera. To doskonała okazja, by nie tylko upolować ubrania i dodatki zgodnych z najświeższymu trendami na wiosnę-lato 2020, ale i w promocyjnej cenie kupić kosmetyki do makijażu i pielęgnacyjne, a nawet meble i inne przedmioty wyposażenia wnętrz. Wśród partnerów, którzy biorą udział w akcji znajdziecie między innymi marki, takie: Answear, Badura, CCC, Deichmann, Gino Rossi, Mariusz Przybylski, Modivo, Pakamera.pl, Showroom.pl, Peek & Cloppenburg, Sleepless in Warsaw, Van Graaf, W. Kruk, Yes, Clarins, Kiehl's, Sephora, Vision Expres, Rosenthal i wiele, wiele innych. Sprawdźcie koniecznie. Już wiecie, gdzie szukać – SzalenstwoZakupow.pl. Enjoy!