Zacznijmy może od tego, że na ekranach kin widzieliśmy już chyba filmy z każdym możliwym superbohaterem. Wielki Thor, tajemniczy Doctor Strange i niepozorny Spiderman niejednokrotnie ocalili cały świat przed zagładą. W końcu przyszła kolej, by to kobieta wzięła sprawy w swoje ręce. Nic dziwnego, że na film "Wonder Woman" czekają już chyba wszyscy fani komiksów "DC Comics".

Drugi zwiastun "Wonder Woman" zadebiutował właśnie w sieci. Kolejna dawka informacji na temat produkcji o superbohaterce spowodowała, że nie możemy się doczekać premiery filmu jeszcze bardziej. W krótkim wideo poznajemy korzenie głównej bohaterki, amazońskiej księżniczki Diany. Superbohaterka od młodego wieku była szkolona przez swoje siostry Amazonki w najróżniejszych dziedzinach sztuki walki. Jak się okazuje, wykańczające treningi nie poszły na marne. Diana będzie musiała stanąć do walki podczas I Wojny Światowej i uratować świat przed zagładą.

W głównej roli w najnowszej produkcji Warner Bros zobaczymy aktorkę Gal Gadot. U jej boku pojawi się przystojny Chris Pine, Connie Nielsen oraz Robin Wright, znana z roli Claire Underwood w serialu "House of Cards". 

Jak Wam się podoba Gal Gadot w roli Wonder Woman? Zobaczcie zwiastun.