Pierwszy zwiastun najnowszego sezonu "Carpool Karaoke" trafił właśnie do sieci! Po trwającej minutę zapowiedzi, która zadebiutowała podczas tegorocznej gali rozdania nagród Grammy, możemy przypuszczać, że kolejna edycja słynnego show będzie wypełniona największymi gwiazdami showbiznesu!

JAMES CORDEN REZYGNUJE Z "CARPOOL KARAOKE"?! ZOBACZ >>>

Wygląda na to, że James Corden stara się wynagrodzić swoim fanom rezygnację z wypromowanej przez niego telewizyjnej produkcji. Prowadzący "The Late Late Show" kilka miesięcy temu sprzedał prawa do "Carpool Karaoke", które teraz zadebiutuje jako oddzielny program na platformie muzycznej Apple Music.

Na szczęście, to nie koniec przygody Cordena z zabawnym show. James pojawi się gościnnie w kilku odcinkach, a towarzyszyć mu będą największe gwiazdy showbiznesu, takie jak Ariana Grande, Alicia Keys, John Legend, Chelsea Handler lub Will Smith. 

W najnowszych odcinkach "Carpool Karaoke", oprócz jazdy samochodem i śpiewaniu znanych hitów muzycznych, goście programu zostaną wystawieni kolejnej próbie. Po opuszczeniu samochodu bohaterowie odcinka będą musieli wykonać różne, zabawne zadania. 

Zobaczcie zwiastun najnowszego sezonu "Carpool Karaoke"!