REKLAMA

KATEGORIA MAKE UP - LAKIERY DO PAZNOKCI

Lakier CND Vinylux LONG WEAR POLISH Rouge Red długotrwały lakier do paznokci

CND Vinylux

Lakier CND Vinylux LONG WEAR POLISH Rouge Red długotrwały lakier do paznokci

Lakier CND Vinylux Rouge Red w kolorze intensytnej czerwieni. Klasyczna czerwień dla Pań lubiących nasycone, zdecydowane kolory. Rewolucyjny winylowy lakier do paznokci, który utrzymuje się na nich przez 7+ dni, nie łuszczy się i nie odpryskuje. Jest to system 2-etapowy, który nie wymaga stosowania lakieru bazowego Base Coat a jedyne czego potrzebujesz to 2 produkty ulubiony kolor Vinylux oraz Vinylux Top Coat do wykończenia stylizacji. Skład lakieru jest precyzyjnie dobrany aby nie tylko stworzył mocno przylegającą powłokę, ale także ochronił paznokieć przed przenikaniem pigmentów i odbarwieniu paznokci.

39.99 zł

Milky Pinky smart base  - baza hybrydowa

Éclair

Milky Pinky smart base  - baza hybrydowa

39.00 zł

Muse  LAKIER HYBRYDOWY

Éclair

Muse  LAKIER HYBRYDOWY

Lakier hybrydowy MUSE - to najjaśniejszy odcień różu w kolekcji SHE IS ART. Muza jako natchnienie dla artystów może być doskonałą bazą dla wielu stylizacji. Muse jest kolorem delikatnym, eterycznym.

 

35.00 zł

Baza hybrydowa UV/LED Base Coat Builder in a Bottle Cover

INVERAY

Baza hybrydowa UV/LED Base Coat Builder in a Bottle Cover

Mocna baza hybrydowa o formule 12-free-of wolna od powszechnie stosowanych substancji uczulających i podrażniających. Można nałożyć ją bezpośrednio na płytkę (jako bazę), a także jako warstwę budującą i przedłużającą paznokieć do 7mm. Baza jest samopoziomująca się i pozwala w łatwy sposób nadbudować, wyrównać, wymodelować, wzmocnić, a także przedłużyć płytkę paznokcia. Tworzy warstwę ochronną zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi, rozdwajaniem i łamaniem paznokci. Utwardza i zabezpiecza osłabione, cienkie i kruche paznokcie. Można ją stosować jako podkład pod dowolne lakiery hybrydowe lub bezpośrednio nakładać na nią top, co przy kolorze cover pozwala uzyskać efekt szybkiego, naturalnego manicure. Gęsta konsystencja zapewnia mocny i twardy podkład łatwy w aplikacji, a także dobrze rozprowadza się pod pędzelkiem. Kolor Cover ukrywa przebarwienia i niedoskonałości płytki. 

81.50 zł

Lakier hybrydowy NO. 35 Desire

INVERAY

Lakier hybrydowy NO. 35 Desire

Lakier Inveray jest wolny od HEMA i di-HEMA – substancji, które w listopadzie 2020 zostały zaopiniowane przez Komisję Europejską jako szkodliwe i silnie alergizujące i dlatego powinny być przeznaczone jedynie do użytku profesjonalnego. Ponieważ formuła lakierów Inveray ma bezpieczny skład, wykonanie manicure może się odbyć nie tylko w salonie, ale też we własnym domu. Samopoziomujące lakiery hybrydowe Inveray są bardzo proste w aplikowaniu i nie pozostawiają smug. Dzięki wysokiej pigmentacji wystarczy zaledwie 1 warstwa, aby uzyskać maksymalne krycie, co skraca również wykonywanie manicure. Ponadto lakiery są bardzo wydajne, jedno opakowanie 10ml wystarcza na dwukrotnie więcej aplikacji. Zastosowana w lakierze innowacyjna formuła odour-less sprawia, że lakier nie posiada agresywnego chemicznego zapachu. Pędzelek został specjalnie zaprojektowany dla Inveray, by praca z nim ułatwiała aplikację i dawała poczucie płynięcia produktu po płytce paznokcia. 

65.00 zł

Żel w butelce JellyMe! White Madame NaiLac

NaiLac

Żel w butelce JellyMe! White Madame NaiLac

To elastyczny, mleczny żel, zamknięty w przepięknej buteleczce z pędzelkiem. Jego najnowocześniejsza formuła jest bardziej elastyczna od klasycznego żelu, a komfort pracy – zero spływania na „skórki” oraz uczucie prowadzenia żelu za pędzelkiem – sprawią, że Twój manicure zajmie tylko chwilę. Wystarczy, że wyjmiesz pędzelek z buteleczki i tak jak w przypadku tradycyjnych lakierów hybrydowych, zaaplikujesz go na płytkę paznokcia! JellyMe! zapewnia pełną kontrolę podczas pracy, jest bardzo komfortowy w nakładaniu i bardzo lekko się piłuje. Dzięki jego fenomenalnej gęstości z łatwością nadbudujesz krzywą C, precyzyjnie zabezpieczysz linie boczne oraz zrekonstruujesz złamania i ubytki. Nie potrzebujesz żadnych osobnych akcesoriów, aby nim pracować. Możesz nim przedłużyć złamany paznokieć, odbudować ukruszone lub ułamane boki paznokci, uzupełnić braki, a także wzmocnić osłabione i cienkie paznokcie. 

36.00 zł

Baza Pre-Base Quick Off

NEONAIL

Baza Pre-Base Quick Off

 Baza chroni paznokieć przed uszkodzeniami mechanicznymi, ułatwia ściąganie lakieru hybrydowego.

39.99 zł

Lakier klasyczny z linii plant-based wonder. PURE LILLY

NEONAIL

Lakier klasyczny z linii plant-based wonder. PURE LILLY

Lakiery klasyczne wyróżniające się naturalnym składem - aż 77% składników pochodzenia naturalnego.  

18.99 zł