Witamy w Glamour Girls Club Testuje! Pixi jest jedną z najbardziej cool beauty marek, którą pokochały influencerki na całym świecie. W jej ofercie znajdują się kosmetyki zarówno do pielęgnacji skóry, jak i makijażu. To wielofunkcyjne produkty, które zapewniają promienną cerę i naturalny wygląd. Lekkie podkłady, które wyrównują koloryt skóry, subtelne pomadki, podbijające naturalny kolor ust i paletki do konturowania twarzy to tylko niektóre kosmetyki, dzięki którym wyczarujecie „make up no make up”.

Do rozdania mamy 3 zestawy kosmetyków, w których znajdują się: Pixi Sztyft nawilżający On the glow, Pixi H2O SkinTint lekki podkład nawilżająco-koloryzujący, Pixi Mattelast Liquid Lip Matowa Pomadka w płynie oraz dodatkowo 2 zestawy, w których znajdują się następujące produkty: Pixi Glow-y-Powder Rozświetlający puder, Pixi Lip Kit Zestaw rozświetlający do oczu i ust, Pixi Lip Icing Nabłyszczająca pomadka do ust, Pixi The Layers Highlighting Palette Paleta rozświetlaczy do twarzy, Pixi Eye Heart Palette Paleta do makijażu.

Masz ochotę sprawdzić kosmetyki Pixi i zrecenzować je dla nas? Nic prostszego!

Dołącz do Glamour Girls Club Testuje, wypełniając poniższy formularz.

 

POZNAJ OPINIE TESTEREK Z GLAMOUR GIRLS CLUB

 

Zbieranie danych zostało zakończone.

glamour

CZERWCOWY GLAMOUR JUŻ W SPRZEDAŻY! #wDomuzGlamour

Na okładce czerwcowego numeru GLAMOUR Weronika Rosati – zdjęcie okładkowe i zdjęcia, które zobaczycie w środku zrobiła jej mama Teresa. Przy produkcji sesji nie pracowała profesjonalna ekipa. To prawdziwe zdjęcie i prawdziwe życie. Bez retuszu. Weronika opowiada nam czego nauczyła się w czasie kwarantanny, którą odbywa w swoim mieszkaniu w Los Angeles.
To wydanie dostaniesz w regularnej cenie 5,99 zł oraz z dodatkiem miksem kosmetyków w cenie 8,99 zł.