Zapraszamy Was do kolejnej, wyjątkowej odsłony GLAMOUR Girls Club Testuje! Tym razem mamy dla Was produkty od dobrze Wam znanej marki Lenor, ale w nowej odsłonie. Jeżeli chcecie tworzyć z nami społeczność cool dziewczyn, testować kosmetyki oraz inne produkty, koniecznie dołączcie do zamkniętej grupy GLAMOUR Girls Club na Facebooku. Tam jako pierwsze dowiecie się o nowych akcjach, ale również będziecie mogły zadać nam pytanie, porozmawiać z innymi dziewczynami, wspierać się i wymieniać opiniami na każdy temat. 

W kolejnej odsłonie zapraszamy Was do przetestowania nowych niezwykłych płynów do płukania tkanin od Lenor. Dlaczego te produkty są wyjątkowe? Ponieważ to połączenie wyjątkowej świeżości marki Lenor oraz siły, która pomoże przemienić Wasze łóżko w krainę relaksu. Będziecie mogły przetestować aż 3 nowe warianty zapachowe, które – w zależności od dnia i Waszego nastroju – będą stanowić świetne jego dopełnienie. Zapach Lenor Dewy Blossom – Świeżość ma morskie i cytrusowe nuty, pozwala zachować jasność umysłu i równowagę, Lenor Sunny Florets – Radość sprawi, że poczujecie się jak na łące pełnej słoneczników i otuli Was zapachem nagietka, kwiatu lipy z nutami drewna, natomiast Lenor Exotic Bloom – Zabawa to kwiatowy zapach z soczystą lilią imbirową, wzmocniony owocami tropikalnymi. Czysta przyjemność! 

Jeżeli macie ochotę wypróbować najnowsze płyny do płukania tkanin od Lenor, wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie. Jaki jest Twój sposób na wprowadzenie się w dobry nastrój i dlaczego?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 11 listopada. Wybierzemy 5 najlepszych zgłoszeń!

Zwyciężczynie poinformujemy o wygranej 13 listopada i prześlemy 3 produkty Lenor do testowania, a następnie poprosimy o zrecenzowanie płynów. Powodzenia!
 

Kliknij i poznaj opinie o płynach Lenor