jagna

Jagna Niedzielska

Szefowa kuchni, rozpoznawalna twarz idei „Zero Waste” w Polsce. Autorka książki-poradnika „Bez resztek”. Prowadząca pierwszych w Polsce programów o tematyce niemarnowania żywności „Bez reszty. Kuchnia zero waste”, „Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek” oraz współprowadząca „Widelcem po mapie” na kanale Kuchnia +. Odbyła staże pod okiem najbardziej w znanych autorytetów nurtu ‘no waste’ – szefa kuchni Douglasa McMastera w restauracji „Silo” oraz Helsińskiej restauracji „Nolla”. Tę pragmatyczną wiedzę przeniosła do własnego bistro. „Tygiel” – stał się pierwszym w Polsce lokalem o profilu ‘zero waste’. Swoją wiedzą chętnie dzieli się na „bezresztkowych” warsztatach kulinarnych, które organizuje w całym kraju.

Wszystkie artykuły autora

wakacyjny

WAKACYJNY GLAMOUR JUŻ W SPRZEDAŻY!

Na okładce wakacyjnego wydania GLAMOUR Ola Domańska – aktorka opowiada nam o swojej drodze do samoakceptacji, o tym, dlaczego najwięcej i najchętniej uczy się od innych kobiet i co daje jej kontakt z naturą.
To wydanie dostaniesz w regularnej cenie 5,99 zł oraz z dodatkiem produktami do oczyszczania twarzy VIANEK w cenie 11,99 zł.