Historia ich związku jest bardzo skomplikowana. Bella Hadid i The Weeknd zaczęli spotykać się w kwietniu 2015 roku, ale ponad rok później rozstali się. Mówiło się, że modelka nie może zapomnieć o byłym chłopaku i wciąż go kocha. Pod koniec 2016 roku Abel Tesfaye zakochał się w Selenie Gomez, z którą był rok. Od tamtej pory regularnie pojawiały się plotki o tym, że byli kochankowie wrócili do siebie. Przyłapano ich m.in. na pocałunkach na festiwalu Coachella oraz festiwalu w Cannes. Kiedy w czerwcu para spędziła romantyczny weekend w Paryżu, gdzie nie ukrywali swoich uczuć (wszystko zostało skrupulatnie udokumentowane przez paparazzich), nikt już nie miał wątpliwości, że Bella i The Weeknd znów są razem.

The Weeknd złożył Belli Hadid urocze życzenia z okazji urodzin

Modelka obchodziła wczoraj 22 urodziny. Z tej okazji The Weeknd, który jest raczej powściągliwy w okazywaniu uczuć na Instagramie, opublikował galerię ich wspólnych zdjęć, które podpisał „Wszystkiego najlepsze, Aniele”. Wśród nich znalazły się fotografie, na których przytulają się i całują. Jest nawet krótkie wideo z restauracji, w której również nie szczędzą sobie czułości! Naszym ulubionym jest to, na którym Bella całuje Abela w policzek, a on wygląda na bardzo zadowolonego!

The Weeknd i Bella Hadid przyłapani na czułościach >>>

Wszystko wskazuje na to, że Bella i Abel są w sobie bardzo zakochani i przeżywają szczęśliwe chwile razem. Mamy nadzieję, że to już koniec kryzysów w ich związku. Myślicie, że niedługo pojawią się oficjalnie jako para na czerwonym dywanie? Nie możemy się już doczekać! A tymczasem zobaczcie poniżej urocze wideo, a w galerii wszystkie zdjęcia Belli Hadid i The Weeknd.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday Angel

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd) Paź 8, 2018 o 10:00 PDT