Na udany związek składa się naprawdę wiele czynników. Niektóre większe, o których myślimy w pierwszej kolejności, ale są też takie, o których się zapomina, a są one równie (jak nie bardziej) ważne. Oto 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o twoim partnerze i on o tobie.

Co powinniśmy wiedzieć na swój temat w związku?

Wbrew pozorom takie małe rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieznaczące, są ogromnie ważne. To właśnie z tych detali składa się nasza relacja z drugim człowiekiem. Wiedząc o pewnych drobiazgach możemy sprawić, że związek będzie po prostu lepszy, bardziej udany, mocniejszy.

To oczywiste, że w związku wiemy o sobie dużo. Ale czasami to, co wiemy jest bardzo powierzchowne. Być może nasza wiedza wynika tylko z jednej rozmowy, a nie z wielu wnikliwych konwersacji i obserwacji. Warto zatem też skupić się na mniejszych rzeczach, którymi będziemy mogły zaskoczyć swojego partnera. Bo to właśnie te drobiazgi są najczęściej najbardziej doceniane przez nasze ukochane osoby. Co warto o siebie wiedzieć?

Wiedza podstawowa, to oczywiście kwestie ogólne. Powinno też nią być spojrzenie na życie oraz plany na przyszłość. Tylko tak zobaczycie, czy jesteście kompatybilni i czy chcecie tego samego. Co warto wiedzieć z tych „mniejszych” kwestii? Przedstawiamy 10 rzeczy, których powinnaś nauczyć się o swoim ukochanym. A on powinien to samo zrobić z tobą. Zdecydowanie poprawi to wasz związek i zbliży do siebie. Będzie mogli zaskakiwać się w najmniej oczekiwanych momentach i wzmacniać waszą relację.

10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o swoim partnerze

  1. Czego oczekuje w związku?
  2. Co najbardziej lubi jeść?
  3. Co potrafi go rozśmieszyć/poprawić humor?
  4. Kto jest jego najlepszym przyjacielem?
  5. Co lubi robić w wolnym czasie?
  6. Jakie są jego marzenia?
  7. Jakie ma poglądy na ważne dla ciebie tematy?
  8. Gdzie chciałby pojechać na wymarzone wakacje?
  9. Ile potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie?
  10. Co denerwuje go najbardziej?

Znasz odpowiedź na wszystkie z tych pytań? Jeśli nie, wiesz co robić!