#1 Upadek Gwen Stefani podczas występu

Niezwykła choreografia z udziałem tancerzy (i samej Gwen) jeżdżących na wrotkach spowodowała gorącą dyskusję na Twitterze. Internauci nie mogą dojść do porozumienia - czy Gwen upadła podczas występu przez przypadek oraz... czy to naprawdę była ona. 

Niektórzy twierdzą, że tancerka była dublerką Gwen Stefani, ale nie ma żadnych informacji potwierdzających te plotki. Wygląda na to, że artystka po prostu potknęła się jadąc tyłem. Miała jednak szczęście, bo prowadzący ją tancerz osłonił artystkę własnym ciałem. Dzięki temu udało jej się uniknąć zderzenia z pozostałą częścią grupy, która natychmiast próbowała się zatrzymać.

 

#2 Dziwne dźwięki podczas występu Adele

Adele zaliczyła jedną z niewielu w swojej karierze wpadek. Podczas gdy wykonywała utwór "All I Ask" z musicalu "Hamilton", z głośników słychać było dziwne dźwięki. Początkowo oskarżono o nie... Justina Biebera - internauci twierdzili, że to dźwięk gitary, którą słychać było później podczas występu młodego artysty. Adele wyjaśniła jednak, że problem leżał po stronie jej ekipy - na struny fortepianu przewrócił się mikrofon. 

 

Zobacz także:

#3 Mocne wystąpienie Taylor Swift i jej słowa do Kanye Westa

Taylor Swift otrzymała kilka nagród, w tym najważniejszą za najlepszy album. Jej płyta "1989" zapewniła jej statuetkę, ale także tytuł pierwszej kobiety, której udało się zdobyć tę nagrodę dwukrotnie. Wzruszona Taylor weszła na scenę i wyraziła słowa uznania dla kobiet, które walczą o swoje kariery, zaznaczając, że sukces mogą zawdzięczać tylko sobie. To odniesienie do słów Kanye Westa, który twierdził, że jest odpowiedzialny za karierę Taylor. Fani artystki jak zwykle nie zawiedli - na Instagramie i Twitterze pojawiły się tysiące głosów wsparcia dla młodej gwiazdy.

 

#4 Ed Sheeran i Ryan Tedder zrobili sobie wspólne zdjęcie

Gdyby zostało skadrowane na wysokości pasa, pewnie nikt nie zwróciłby na nie uwagi. Plan był jednak szerszy i na ujęciu widać wyraźnie, że Ed Sheeran trzyma Ryana Teddera za... krocze. Wy oceńcie sami, a my czekamy na zalew memów na podstawie tego zdjęcia.

 

#5 Justin Bieber przyprowadził na galę swojego młodszego brata, Jaxona

Justin Bieber nie wystąpił tym razem w towarzystwie seksownej modelki, ani też nie próbował wzbudzić kontrowersji wracając do tematu związku z Seleną Gomez (również obecną na gali). Na galę Grammy 2016 zabrał ze sobą młodszego brata. Serwisy na całym świecie rozpisują się na temat tych słodkich zdjęć Justina z bratem. Jaxon Bieber ma 6 lat i z całą pewnością jest dumny ze swojego starszego brata, który podczas Grammy Awards odebrał statuetkę za utwór nagrany wspólnie z Diplo i Skrillexem.

 

#6 Selena Gomez znalazła idealnego chłopaka

Co prawda nie jest to jej prawdziwy chłopak, ale wspólne zdjęcie wystarczyło, by fani puścili wodze fantazji. Chodzi o ujęcie, na którym widać Selenę Gomez przytuloną do... brata Taylor Swift. Przystojny Austin Swift często towarzyszy siostrze podczas ważnych uroczystości, nic więc dziwnego, że utrzymuje też bliskie stosunki z jej przyjaciółkami. Zgadzamy się z fanami obu artystek - to byłaby piękna para!

 

 

#7 Lady Gaga BARDZO przeżyła występ w hołdzie Davidowi Bowie

Choć wszyscy byli oczywiście wzruszeni występem Lady Gagi i jej zaangażowaniem w upamiętnienie wielkiego artysty, to ona sama była tym przejęta najmocniej. Podzieliła się ze swoimi fanami filmem, na którym widać jak płacze podczas nakładania makijażu. Do nagrania dołączyła podpis "The world loves you David.", ale głównym tematem w komentarzach nie była postać Bowiego, tylko pytanie DLACZEGO ONA PŁACZE?!

 

 

The world loves you David.

Film zamieszczony przez użytkownika Lady Gaga (@ladygaga)

 

 

#8 Bruno Mars postanowił upić pozostałych gości 

Bruno Mars miał tego wieczoru powody do świętowania - przede wszystkim za sprawą sukcesu utworu "Uptown Funk" nagranego wspólnie z Markiem Ronsonem. Mars przyniósł na imprezę piersiówkę z napisem "One shot for my pain / One drag for my sorrow". To cytat z jego piosenki ""Liquor Store Blues". Artysta częstował swoim drinkiem inne gwiazdy, a zdjęciami dzielił się na Instagramie. Widać na nich m.in. Marka Ronsona oraz Eda Sheerana

 

 

Song of the year!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bruno Mars (@brunomars)

 

#9 Meghan Trainor wzruszyła się na scenie, a później pokazała TO zdjęcie

Meghan Trainor odebrała nagrodę w kategorii debiut i nie potrafiła ukryć wzruszenia na scenie. Choć nikt nie miał jej tego za złe, artystka postanowiła wyjaśnić sytuację i opublikowała na Insagramie zdjęcie swojego płaczącego taty, który siedział na widowni. Wytłumaczyła, że gdy werdykt został ogłoszony, tata pogratulował jej zwycięstwa jako pierwszy. Bliskość rodziny i to jak bardzo tata wspierał ją od początku kariery sprawiły, że zupełnie się rozkleiła.

 

 

This is me forever..balling my eyes out. Can't believe what happened. My dad whispered "you made it" before I walked up and I lost it. I love my family so much. Without them I wouldn't be here today. Thank you to my team and everyone who got me here. Gonna cry happy tears all night. AHHHHHH

 

#10 Sofia Vergara udowodniła, że jest jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie - niezależnie od wieku 

Chociaż skończyła już 43 lata, seksapilu, figury i urody mogą zazdrościć jej o połowę młodsze koleżanki. Tym razem pojawiła się na scenie podczas występu Pitbulla i zatańczyła w krótkiej, złotej sukience z frędzlami. To projekt Marka Zunino, w którym równie dobrze wystąpić mogłaby J.Lo, czy Beyonce. Niesamowita sukienka i jeszcze bardziej niezwykła Sofia