W Dzień Kobiet (jak sama nazwa wskazuje) chodzi o nas, kobiety. Właśnie dlatego, razem z YouTubem przygotowałyśmy dla was kilkanaście historii kobiet niezwykłych. Historii o fajnych dziewczynach, które nie boją się nowych wyzwań i które doskonale wiedzą, czego chcą od życia. 

Każda z nich jest totalnie inna, ale mimo to, jedno je łączy. Co to takiego? YouTube. Tak, te dwanaście kobiet prowadzi swoje youtubowe kanały i chętnie opowiada o rzeczywistości, w której żyją. W tym wyjątkowym gronie znajdziemy m.in. nauczycielkę języka polskiego, makijażystkę gwiazd i (uwaga – to jest totalny hit) kierowcę TIR-ów! Dzięki nim lepiej poznacie historię, z łatwością opanujecie zasady języka polskiego, czy zgłębicie swoją wiedzą na temat seksu. Natomiast jedna z bohaterek pokaże wam, jak zrobić np. futerał na waszego laptopa, czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Nie myślcie też, że internet jest zarezerwowany tylko dla młodych osób... W zestawieniu stworzonym przez YouTube znajdziemy oczywiście nastolatki, ale i kobiety w wieku naszych mam, czy babć! Wyobrażacie sobie własną babcię nagrywającą przepisy przed kamerą? Szanujemy Babcię Ewę!

ZOBACZ TAKŻE: Margot Robbie nową ambasadorką Chanel! >>>

W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia Youtuberek. Poznacie także historię każdej z nich – jesteśmy pewne, że niejedną z was zainspirują i zmotywują do działania i walki o własne marzenia. A może któraś z was zdecyduje się na własny kanał na YouTube? Możliwości jest wiele, wystarczy tylko i chcieć i mieć odwagę – one ją mają.