1. Jeremy Scott

Jak zwykle eksplozja koloru i szaleństwo printów na sportowych fasonach. Inspiracje na ten sezon to dziecięce rymowanki i lalki. Część tkanin wygląda jak pomazane  dziecięcą kredką. Dodatkowy element to gra proporcjami. Całość przerysowana i lekko psychodeliczna.

2. Marchesa

 Piękne lata 20ste wracają w kolekcji Marchesy. Frędzlowe flipper dresses, obniżona talia i ręcznie doszywane piórka. Sukienki aż uginały się od błyszczących zdobieĶ: pereł, kryształów, koralików, cekinów i haftów.Ten pokaz to podróż do przeszłości. Makijaż i fryzury to prawdziwy majstersztyk. Na dodatek duże suknie: delikatne z tiulu w kolorze gołębiej szarości do tych z marszczonej czerwonej tafty.

3. Proenza Schouler

Ten duet szaleje z warstwami. Porozcinane sukienki zakładają na białe rajstopy i getry a'la kabaretki z wielkimi oczkami. Kolekcja bardzo efektowna i bardzo przemyślana. Zaczyna się od supernowoczesnych stylizacji nawiązujących do klasycznego krawiectwa i ewoluuje do a'la plemiennych, zdobionych looków wykończonych geometrycznymi aplikacjami z futra, metalu i plastiku.

4. Calvin Klein

Zobacz także:

Patchworkowe skórzane płaszcze z guzikami XXL, sukienki ze skórzaną aplikacją przy dekolcie i szerokie spodnie 7/8. To nasze typy z tej kolekcji. Lata 60-te i 70-te mieszają się z ponadczasową klasyką. W kolorystyce rządzą kamel i czerń.

5. Ralph Lauren

Jak zawsze- praktycznie i wygodnie. Zamszowe spodnie i dzianinowe total looki dziewczyny będą nosić na okrągło. Ogromny plus za akcesoria: torby z frędzlami i drewnianymi paciorkami, filcowe kapelusze, no i te paski!