Nareszcie! 13 powodów, czyli jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa, powraca. Wielu fanów zastanawiało się, o czym opowiedzą nowe odcinki 13 reasons why – w końcu wątek Hanny Baker został ostatecznie zamknięty, a twórcy (jak to zwykle bywa) nie chcieli zdradzać zbyt wielu szczegółów związanych z produkcją. Wczoraj postanowili jednak uchylić rąbka tajemnicy. Do sieci trafił bowiem trafiler kolejnego sezonu serialu, z którego wynika, że producenci przygotowali zupełną nowość. O czym opowie trzecia seria 13 powodów? Będziecie zaskoczeni!

13 powodów 3: Mamy zwiastun nowego sezonu – jeden z głównych bohaterów zostaje zamordowany!

Oglądając zwiastun, dowiadujemy się, że trzeci sezon 13 powodów rozpocznie się od morderstwa – Bryce Walker ginie w tajemniczych okolicznościach. Kto go zabił? Okazuje się, że odpowiedzialny za zbrodnie może być jeden z uczniów Liberty High. Twórcy serialu nie zdradzają więcej szczegółów. Natomiast w trailerze słyszymy tajemniczy głos, który wyjaśnia, że przy odpowiednich okolicznościach i motywacji każdy mógł to zrobić. Cały sezon zapowiada się bardzo ekscytująco. Obejrzyjcie zwiastun (znajdziecie go poniżej) i sami się o tym przekonajcie.

13 powodów 3: data premiery

Znamy również datę premiery trzeciego sezonu 13 powodów. Nowe odcinki serialu trafią na platformę Netflix całkiem niedługo, bo 23 sierpnia. Nie możemy się doczekać, a wy?

Powstanie 4. sezon serialu „13 powodów” Netflixa! Kiedy premiera? >>>