Już nie tylko czekoladki umieszczane są w kalendarza adwentowych, ale... Firmy prześcigają się w pomysłach na zawartość kalendarzy adwentowych i niektóre z nich naprawdę robią wrażenie - ich ceny także. Jednak są i takie, które można łatwo i tanim kosztem wykonać w warunkach domowych.

Oto 15 stylowych kalendarzy adwentowych na 2015 rok. Odliczanie do świąt Bożego Narodzenia jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.

1. Kalendarz adwentowy DIY

Oto kalendarz adwentowy, które zawartość zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Marka The White Company stworzyła 24 stylowe torebki, dzięki którym możesz sprawić bardzo osobisty prezent swoim najbliższym. Tylko od ciebie i od twojej kreatywności (od wagi umieszczonego przedmiotu także) zależy co znajdzie się w środku każdej torebki. Do dzieła! (cena ok. 90 złotych)

2. Kalendarz adwentowy marki Cheeky

24 okienka kalendarza adwentowego wypełnione lakierami do paznokci w najbardziej stylowych kolorach. Marka Cheeky stworzyła kalendarz dla fanek dbania o paznokcie i uwielbiające częstą zmianę koloru. (cena ok. 300 złotych)

3. Kalendarz adwentowy marki Diptyque

Firma Diptyque stworzyła jeden z droższych i najbardziej ekskluzywnych kalendarzy adwentowych. 24 okienka wypełnione świecami zapachowymi, perfumami i kremami paryskiej marki. Idealny dla miłośniczek pięknych zapachów. (cena ok. 1500 złotych)

4. Kalendarz adwentowy marki Johnny Loves Rosie

W sklepie asos.com dostępny jest kalendarz adwentowy marki Johnny Loves Rosie. Znajdziecie w nim złotą i srebrną biżuterię. (cena ok. 490 złotych)

5. Charlotte Tilbury

Co powiesz na kalendarz adwentowy, w którym każdego dnia rano (przez 12 dni) dostajesz kosmetyk marki Charlotte Tilbury? Świetny pomysł dla miłośniczek codziennego dbania o swoją skórę. (cena ok. 900 złotych)

6. Kalendarz adwentowy w kształcie drzewka

Marka Topshop stworzyła autorski kalendarz adwentowy, w którym umieściła 13 par kolczyków, 8 naszyjników i 3 bransoletki. Idealny na miłośniczek biżuterii. (cena ok. 170 złotych)

7. Herbaciany kalendarz adwentowy marki PostTea

Oto propozycja dla prawdziwych miłośniczek picia herbaty. 24 saszetki luksusowych herbat, z których możesz zaparzyć dwie herbaty dziennie. (cena ok. 240 złotych)

8. Kalendarz adwentowy marki Clarins

Idealny dla fanek marki kosmetycznej Clarins. W środku znajdziecie najczęściej kupowane produkty tej marki do makijażu i pielęgnacji skóry. (cena ok.  360 złotych)

9. Spersonalizowany kalendarz adwentowy

Kolejny przykład niedrogiego i bardzo kreatywnego sposobu na kalendarz adwentowy. Firma Instajunction proponuje stworzenie kalendarza adwentowego w postaci wydrukowanych zdjęć. Każdy dzień to inne zdjęcie w rozmiarze zdjęć polaroidowych (6xmx7xm). (cena ok. 85 złotych)

10. Kalendarz adwentowy marki Avon

Propozycja dla miłośniczek lakierów do paznokci. Marka Avon, podobnie jak Cheeky, okienka kalendarza wypełniła lakierami do malowania paznokci. Dwanaście 10 mililitrowych opakowań w najbardziej stylowych kolorach. (cena ok. 330 złotych)

11. Kalendarz adwentowy marki Babor

24 ampułki do codziennego stosowania, zapewnią skórze blask i piękny wygląd. Znajdziecie tam między innymi: ampułkę intensywnie nawilżającą, dotleniającą i rewitalizującą skórę czy dodającą skórze blasku. (cena nie została podana)

12. Kalendarz adwentowy marki No7

Zestaw o wartości 900 złotych w cenie 230 złotych? Tak, to możliwe. Firma kosmetyczna No7 stworzyła taki właśnie kalendarz adwentowy. Znajdziecie w nim między innymi produkty do pielęgnacji skóry, kąpania, a także makijażu. (cena ok. 230 złotych)

13. Kalendarz adwentowy marki Marks & Spencer Beauty

Kosmetyki o wartości 1200 złotych w cenie 150 złotych! To propozycja marki Marks & Spencer. 24 okienka wypełnione kosmetykami między innymi takich marek jak: Rodial, Neal's Yard, REN, Stila i Cowshed. (cena ok. 150 złotych)

14. Kalendarz adwentowy marki L'Occitane

Francuska marka L'Occitane w okienkach swojego kalendarza adwentowego poukrywała 24 próbki luksusowych kosmetyków do pielęgnacji skóry, włosów i ciała. (cena. ok. 240 złotych)

15. Kalendarz adwentowy marki The Body Shop

Marka The Body Shops stworzyła dwie wersje kalendarza adwentowego - w zależności od dysponowanym budżetem. Standardowa wersja w cenie około 360 złotych zawiera luksusowe produkty do skóry i kąpieli - oszczędzasz około 290 złotych. (cena ok. 360 złotych/480 złotych)

ZOBACZ WSZYSTKIE PROPOZYCJE KALENDARZY ADWENTOWYCH NA ROK 2015 >>>