Zaczęli się ze sobą spotykać w 1997 roku. Ona była wtedy gwiazdą najbardziej znanego girlsbandu na świecie (oczywiście mowa o Spice Girls), a on piłkarzem angielskiej drużyny Manchester United. Po dwóch latach wzięli ślub, który okrzyknięto jednym najgłośniejszych wydarzeń końcówki lat 90-tych.

Poznali się po meczu charytatywnym, w którym grał David, a ona uczestniczyła w nim jako "Posh Spice". W sumie to on poznał Victorię, bo jak sama twierdzi: "Tak naprawdę to nie wiedziałam kim on jest. Nigdy wcześniej nie interesowałam się piłką nożną".

Po roku David Beckham oświadczył się Victorii, a media na całym świecie oszalały na punkcie związku "Posh and Becks". To była jedna z najgorętszych par końcówki lat 90-tych i wszyscy czekali na ich spektakularny ślub. Pobrali się 4 lipca 1999 roku w XV-wiecznym zamku Luttrellstown w Irlandii - świadkiem Pana młodego był jego kolega z drużyny Gary Neville, a obrączki parze młodej podał ich czteromiesięczny syn Brooklyn. Całe przyjęcie Państwa Beckhamów wyceniono później na pół miliona funtów. 

4 marca 1999 roku urodził się ich pierwszy syn Brooklyn Joseph Beckham. 3 lata później na świat przyszedł ich drugi syn  Romeo James Beckham. W 2005 roku w Madrycie urodził się ich trzeci syn Cruz David Beckham - David był wtedy piłkarzem zespołu Real Madryt. 

W 2007 roku David Beckham podpisał kontrakt z amerykańską drużyną LA Galaxy i para wraz z trzema synami przeniosła się na stałe do Los Angeles - to był przełomowy moment zarówno w karierze Davida jak i Victorii. 

W 2001 roku w wieku 37 lat Victoria Beckham urodziła czwarte dziecko - pierwszą dziewczynkę Harper Seven Beckham.

Gdybyśmy mieli wybrać najpiękniejszą i najbardziej przyjemną parę w showbiznesie, to zdecydowanie David i Victoria mają spore szanse na najwyższe miejsce na podium.