Niedawno pisałyśmy o gwiazdach, które mają swoich sobowtórów. Do tego grona należą m.in. Selena Gomez, Rihanna i Leonardo DiCaprio. Uderzające podobieństwo tych osób do światowej sławy aktorek i aktorów, gwiazd muzyki czy modelingu często sprawia, że oni również stają się popularni. Tak jest m.in. w przypadku Janice Garay. Kulturystkę, którą uważa się za sobowtórkę Jennifer Lopez, obserwuje na Instagramie blisko 250 tysięcy osób. Co ciekawe, uderzające podobieństwo można dostrzec między wieloma gwiazdami. Wśród tych niemalże identycznych znaleźli się m.in. Natalie Portman i Keira Knightley, a także Tom Hardy i Marshall Logan.

Gwiazdy, które wyglądają niemal identycznie!

W 2018 roku cały świat obiegły zdjęcia Lili Reinhart, którą możecie kojarzyć z serialu Riverdale, i Brittany Murphy – zmarłej przed laty aktorki. Internauci przyznali, że odtwórczyni roli Betty Cooper jest uderzająco podobna do gwiazdy filmu Przerwana lekcja muzyki. Powstała nawet teoria, według której Lili Reinhart jest jej reinkarnacją. Kolejne gwiazdy, które wyglądają niemal identycznie, to Natalie Portman i Keira Knightley. Co ciekawe, filmowa Anna Karenina często jest mylona również z Britney Spears czy Rachel Weisz. Jednak w tym wypadku podobieństwo nie jest zbyt duże.

Łatwo zauważyć podobieństwo między Bellą Hadid i Carlą Bruni. Warto jednak wspomnieć, że modelka celowo upodabnia się do swojej starszej koleżanki po fachu i od lat bardzo chętnie się nią inspiruje. Carla Bruni nie ma jednak nic przeciwko temu. Wielokrotnie żartowała, że młodsza siostra Hadid mogłaby być jej córką.

Podobieństwo jest uderzające także w przypadku innych gwiazd, m.in. Evy Mendes i Ashley Graham, a także Victorii Justice i Niny Dobrev. Według nas bardzo podobne są do siebie również Amy Adams i Isla Fisher. Naprawdę wyglądają jak dwie krople wody. Ich zdjęcia znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Najwyższe gwiazdy: Sprawdźcie, ile wzrostu ma Cole Sprouse, Blake Lively, Noah Centineo i nie tylko! >>>