Co jakiś czas na Instagramie znajdujemy osoby, które są łudząco podobne do gwiazd. Pamiętacie 22-latkę, która popularność zdobyła dzięki temu, że jest podobna do Jennifer Lopez? Kulturystkę Janice Garay z Teksasu obserwuje ponad 200 tys. użytkowników. To internauci zauważyli, że wygląda jak artystka do tego stopnia, że nie widać między nimi 20 lat różnicy. Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ >>>.

Te gwiazdy ciężko odróżnić. Wyglądają tak samo!

Kilka miesięcy temu głośnia była również akcja, która stała się viralem. Internauci odkryli uderzające podobieństwo Lili Reinhart do zmarłej w wieku 32 lat Brittany Murphy, aktorki znanej z m.in. filmu Przerwana lekcja muzyki. W sieci krążyło zestawienie dwóch zdjęć Lili i Brittany w tej samej fryzurze. Powstała nawet teoria, że gwiazda Riverdale jest jej reinkarnacją. W naszej galerii znajdziecie ich porównanie.

Ale nie tylko Lili Reinhart i Brittany Murphy wyglądają tak samo. Podobieństwo jest uderzające w przypadku innych gwiazd, takich jak: Amy Adams i Isly Fisher, Evy Mendes i Ashley Graham, Belli Hadid i Carli Bruni, Eda Sheerana i Ruperta Grinta, a także Toma Hardy'ego i Marshalla Logana-Greena. Według nas najbardziej podobne są Keira Knightly i Natalie Portman. Naprawdę wyglądają jak dwie krople wody...

O niektórych na pewno nie pomyślelibyście, że są podobne, ale kiedy zobaczycie ich zdjęcia obok siebie, zmienicie zdanie! Zajrzyjcie do naszej galerii powyżej.

Lili Reinhart skomentowała plotki o tym, że jest w ciąży >>>