Serial twórców Plotkary zdobył ogromną popularność. Riverdale, który powstał na podstawie komiksów Archie Comics, zawładnął wyobraźnią zarówno nastoletniej, jak i starszej widowni, która z niecierpliwością czeka na kolejny sezon. Do tej pory wyemitowano 2 sezony, a finałowy odcinek serialu miał premierę pod koniec maja. Wraz z zakończeniem ostatniego sezonu, twórcy Riverdale potwierdzili powstanie kolejnego i ujawnili, że zdjęcia rozpoczną się bardzo niedługo.

Premiera 3. sezonu „Riverdale”

Finałowy odcinek 2. sezonu pozostawił widzów z większą ilością pytań niż odpowiedzi, dlatego nakręcenie 3. sezonu serialu było nieuniknione. Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy Riverdale 3 trafi na małe ekrany – stanie się to wcześniej, niż zakładaliśmy! Amerykańska telewizja The CW, gdzie emitowany jest serial, ujawniła datę premiery. Produkcja znalazła się w jesiennej ramówce stacji, a pierwszy odcinek 3. sezonu obejrzymy 10 października tego roku. Do tej pory każdy odcinek pojawiał się w ciągu doby na platformie Netflix i nic nie wskazuje na to, że ulegnie to zmianie.

Dlaczego Cheryl Blossom z „Riverdale” ubiera się zawsze na czerwono? >>>

3. sezon „Riverdale” - opis fabuły i nowi bohaterowie

Niestety zwiastun 3. sezonu serialu nie jest jeszcze dostępny, jednak aktorzy grający w Riverdale zdradzili kilka wątków dotyczących fabuły. Przypomnijmy, że 2. sezon zakończył się w następujący sposób: Jughead Jones został mianowany Królem Węży, do gangu dołączyła Cheryl Blossom, a Czarną Maską okazał się Hal Cooper, ojciec Betty, który trafił do więzienia. Do 3. sezonu dołączą nowi bohaterowie, m.in. matka oraz siostra Jugheada. W ostatnim wywiadzie aktorka wcielająca się w postać Alice Cooper zdradziła, że Chic (udający jej syna i brata Betty) pojawi się w nowych odcinkach i sporo namiesza. Już nie możemy doczekać się premiery 3. sezonu Riverdale, a Wy?