Popołudniowa kawa z przyjaciółką, wyśmienity lunch z klientem czy wieczorne prosseco w centrum miasta? Jest tylko jedno miejsce w Warszawie, które zmienia się w zależności od pory dnia i zaskakuje nas od lat. To oczywiście Charlotte! Bistro, do którego podobnie jak Ulka, pałamy ogromną miłością, a którego kanapki z kozim serem i miodem czy eklerki potrafią poprawić nawet najgorszy humor. To doskonały lokal, w którym spędzicie czas w niewymuszony sposób, czy to na porannym, szybkim śniadaniu przed pracą czy w letni wieczór, gdy będziecie potrzebowały złapać chwile wytchnienia. Podobnie jak zmienia się Charlotte, tak samo może zmieniać się stylizacja, którą stworzyła Ulka. Na pozór elegancki zestaw, stworzony z elementów marki Twinset, świetnie sprawdzi się w przerwie na kawę, jak i na wieczornej kolacji. Wystarczy kilka dodatków, w postaci wyróżniającej się biżuterii i ekstrawaganckiej chusty, żeby zmienić klasyczny, casualowy set w doskonałą stylizację na wieczór. 

Kolejnym miejscem, w którym spędzicie latem świetny czas, jest z pewnością dobrze wszystkim znana, industrialna Elektrownia Powiśle. To wypełnione atrakcjami miejsce, umożliwi wam znalezienie idealnej stylizacji na wakacje czy prezentu dla chłopaka, w Food Hallu będziecie mogły wybierać spośród 3 barów i 17 konceptów, a dodatkowo z pewnością wpadniecie akurat na jedne z targów. Wieczorem będziecie mogły wybrać się również do jednej z eleganckich restauracji, np. Dock19 z kuchnią europejsko-azjatycką, gdzie w piątki i soboty można potańczyć. A co wtedy założyć? Coś ekstrawaganckiego! Żakardowe spodnie z linii Actitude marki Twinset onieśmielą blaskiem, a bluzka w kolorze starego złota z tej samej kolekcji, będzie doskonale nawiązywać do industrialnego charakteru Elektrowni Powiśle.

Ostatnim miejscem na letniej mapie Warszawy jest ukryty na Mokotowskiej coctail bar Charlie w stylu Wielkiego Gatsby’ego, do którego po pierwszej wizycie, będziecie wracać regularnie! Tutaj zaszalejcie – jeśli macie ochotę na prawdziwie elegancki wieczór z lat 20. możecie założyć długą, cekinową sukienkę. Jeśli jednak wybiegacie prosto z pracy na przyjęcie z przyjaciółkami to stonowany garnitur również doskonale wpisze się w klimat tego miejsca.

To jak – gdzie spotykamy się tego lata? 


 

Zobacz także: