39 i pół to serial, który był emitowany przez stację TVN od 2008 do 2009 roku. W postać Darka Jankowskiego, głównego bohatera, wcielił się Tomasz Karolak. 10 lat temu, był on mężczyzną tuż przed 40., zmagającym się z tzw. kryzysem wieku średniego. Tuż przed wkroczeniem w 40. rok życia, postanowił zmienić swoje życie, naprawiając relacje z byłą żoną i synem. Jak teraz potoczą się jego losy?

39 i pół tygodnia, bo tak teraz nazywać się będzie produkcja, przybierze nieco bardziej poważną formę. Głównemu bohaterowi zostało tytułowe 39 i pół tygodnia… życia. Darek usłyszy niepokojącą diagnozę, co również wpłynie na jego rodzinę i przyjaciół. Nieuleczalna choroba zmotywuje Jankowskiego do zmierzenia się z doczesnymi problemami i maksymalnego wykorzystania czasu, który mu pozostał. Jak dotąd pozytywny bohater zmierzy się z chorobą, przekonamy się już we wrześniu.

Zobacz także: Drake wyprodukował serial dla HBO. W roli głównej Zendaya

„39 i pół tygodnia” - oficjalny zwiastun

Obok Tomasza Karolaka na ekranie znowu zobaczymy Darię Widawską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Magdalenę Lamparską czy Alana Andersza. Pojawią się też nowe postaci, w które wcielą się m.in Monika Krzywkowska, Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski czy Piotr Rogucki. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun jesiennej nowości w ramówce TVN, w którym główny bohater oraz kilka kluczowych żeńskich postaci śpiewa słynny utwór Anny Jantar „Nic nie może przecież wiecznie trwać” w dość zaskakującej oprawie. Zobaczcie poniżej!