40 kontra 20 to najnowsza propozycja telewizyjnej Siódemki dla fanów programów typu bikini reality. Bohaterami show są odizolowani od zewnętrznego świata single i singielki, którzy umawiają się na randki w scenerii malowniczej Krety. Brzmi niezbyt ekscytująco? Warto więc dodać, że w odróżnieniu od Hotel Paradise czy Love Island. Wyspa miłości, ten format otwiera się na osoby w różnych grupach wiekowych - także te powyżej czterdziestego roku życia.

Jeszcze przed oficjalną premierą show w TVN7 mamy dla Was garść najważniejszych informacji na temat kolejnych uczestniczek pierwszego sezonu 40 kontra 20: Pauli i Ani.

Kim jest Paulina Migas z „40 kontra 20”?

Pilotka wycieczek, tłumaczka i nauczycielka języka włoskiego i hiszpańskiego, a także instruktorka tańca. Paula to kobieta wielu twarzy. Ambitna i pewna siebie. Żyje między Polską, Francją, Włochami i Portugalią. Mówi w pięciu językach. Jest tancerką i choreografką - w jej żyłach płynie gorąca krew i zamiłowanie do rytmów afro, twerk i dancehall. Z kolei zimą zaszywa się w górach i szusuje na snowboardzie.

Jak sama mówi, nie ma marzeń. Ma po prostu cele, które realizuje. A najważniejsza jest dla niej rodzina i wierność sobie i swoim przekonaniom. Lubi siebie za poczucie humoru, dystans do samej siebie i otaczającego ją świata.

Paulina lubi udzielać się w mediach społecznościowych - jej profil na Instagramie (@paulimilkyshake) obserwuje na ten moment już przeszło 13 tysięcy użytkowników serwisu.

Kim jest Anna Jacuńska z „40 kontra 20”?

Pracuje w fundacji, która wspiera przedsiębiorców - FRW. Kocha jogę i pilates. W przyszłości chciałaby otworzyć własną szkołę jogi i rozwoju ciała połączoną z budowaniem własnej świadomości. Jest bardzo wytrwała i zdeterminowana, uwielbia podróże. Od wielu lat uprawia jogę ashtanga, w której łączy rozwój ciała, ducha z rozwojem mentalnym. Pasjonują ją podróże z plecakiem po najdalszych zakątkach świata.

Sama o sobie mówi, że "jest stonowana i grzeczna", ale znajomi postrzegają ją wręcz przeciwnie. Nie zamyka się jeśli chodzi o wiek partnera, czeka na motyle w brzuchu.

Zobacz także:

Więcej na temat ostatnich poczynań Ani w życiu prywatnym i zawodowym dowiecie się z jej profilu na Instagramie (@jacunskaania).