Jak chcesz wyglądać jesienią? Każdy ma własną odpowiedź na to pytanie. Niezależnie jednak od indywidualnego stylu może nas połączyć kwestia, która jest mile widziana w parze z dowolnym designem. Chodzi oczywiście o wygodę. Ta coraz częściej staje się dla wielu osób priorytetem i doskonale to rozumiemy, bo żadna ilość komplementów na temat stroju nie zrekompensuje nam złego samopoczucia i dyskomfortu, który mógł nam zafundować. Z tego powodu do jesiennych stylizacji chętnie wybieramy legginsy. Ich uniwersalny charakter pozwala na łączenie ich z wieloma rzeczami, które mamy już w szafie. Do tego gwarantują, że będziemy się czuć w taki sposób, jak lubimy najbardziej. Wygodę, którą dają legginsy, doceniają też topowe influencerki, które często pokazują, jak je nosić. Poniżej czeka 5 gotowców do powielenia. Takie stylizacje z legginsami na jesień lubimy najbardziej.

Stylizacje z legginsami na jesień – Legginsy i sweter

Najczęściej w stylizacjach influencerek można zobaczy czarne legginsy i wcale nie jesteśmy tym zaskoczeni, bo ten kolor daje największe możliwości. Można go łączyć na zasadzie podobieństw w total looku lub miksować ze wszystkimi pozostałymi. Przeważnie wystarczy niewiele, żeby zestaw z legginsami był gotowy. Z czym najlepiej łączyć je jesienią? Według fashionistek stylizacje z legginsami na tę porę roku powinny uwzględniać także sweter. Pulower, kardigan lub może golf? Sprawdzi się każdy. Wygoda i ciepło są w takim przypadku gwarantowane.

 

 

Stylizacje z legginsami na jesień – Legginsy i pikowana kurtka

Legginsy wraz ze spadkiem temperatur mogą skutecznie pozbawić rajstopy miejsca w stylizacjach. Jeżeli szukasz czegoś cieplejszego na nogi, to z powodzeniem możesz sięgnąć właśnie po nie. Ich bardziej uniwersalny charakter, który może być nawet alternatywą dla spodni, daje wiele możliwości. Według jednej z fashionistek wystarczy długa pikówka i sportowe buty, żeby stylizacja z legginsami na jesień była gotowa. Zawsze można ją też podrasować z pomocą dodatków. Torebka, biżuteria lub okulary przeciwsłoneczne sprawdzą się w tej roli idealnie. Co założyć wtedy pod spód? Bluza, sweter, bluzka, T-shirt – nie ma ograniczeń.

 

 

Zobacz także:

Stylizacje z legginsami na jesień – Legginsy i płaszcz

Jesienna stylizacja z legginsami może zostać uzupełniona dowolnym okryciem wierzchnim. Wszystko zależy zatem od naszego stylu i okoliczności. Sportowa bejsbolówka, rockowa ramoneska, casualowa pikówka lub bardziej elegancki trencz – każde z nich może być dopełnieniem zestawu z legginsami. Najłatwiej bazować na długim płaszczu, który przykre większą część zestawu i przejmie rolę głównego bohatera. Wtedy legginsy i sneakersy na nogach w zupełności wystarczą.

 

 

Stylizacje z legginsami na jesień – Legginsy i marynarka

Wygodna baza jest w stanie sprawić, że nawet jeżeli dorzucimy na wierzch jakiś elegancki element garderoby, to całość i tak pozostanie swobodna i przyjemna w noszeniu. Świetnie widać to na przykładzie legginsów połączonych z koszulką, golfem lub T-shirtem, na które narzuci się marynarkę. Taki zestaw od razu staje się mniej sportowy, ale jednocześnie dalej może uchodzić na wygodny i z pewną dozą luzu. Dużo zależy też od pozostałych elementów zestawu. Jeżeli idąc topem influencerek na kark założymy jeszcze bluzę, której rękawy zawiążemy z przodu lub zostawimy, żeby swobodnie opadały, to tylko spotęgujemy swobody odbiór takiej stylizacji z marynarką.

 

 

Stylizacje z legginsami na jesień – Legginsy i puchówka

W ostatnich sezonach fashionistki pokazują, że najlepszym dodatkiem do legginsów są skarpety. Nie wybierają już stopek, które można ukryć w butach. Zamiast tego sięgają po wysokie skarpety i zostawiają je na wierzchu nogawek legginsów. Najczęściej w tej roli można zobaczyć białe modele, które zdobi logo jednego ze sportowych gigantów, ale w grę wchodzą też gładkie. Tego typu zestawienie najczęściej można zobaczyć w towarzystwie sneakersów. Na górze zestawu natomiast znajdują się wtedy bluzy lub w zimniejsze dni np. puchówki.