1. Fest Festival 2019: Jaden Smith na pierwszym koncercie w Polsce

Jaden Smith to wszechstronnie uzdolniony artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Syn wybitnego aktora Will Smitha zagrał u boku ojca w kilku produkcjach. Jego drugą pasją jest muzyka, a utwory takie jak Icon czy Watch Me wspięły się na szczyty list przebojów i mają milionowe odsłony w serwisie YouTube. Cieszymy się, że z nowym materiałem zawita po raz pierwszy do Polski w ramach Fest Festivalu. I nie mamy wątpliwości, że da popisowe show na najwyższym poziomie!

2. Malownicza lokalizacja

Fest Festival odbędzie się w terminie 23-24 sierpnia w Chorzowie. A dokładnie w pięknym Parku Śląskim, który jest jednym z największych parków w Europie. Na jego terenie znajduje się nie tylko mnóstwo zieleni i malowniczych alejek, ale również Stadion Śląski, Galeria Rzeźby oraz Plantarium. Poniżej możecie wybrać się na wirtualny spacer. Widoki zapierają dech!

3. Krąg Taneczny, Raban Stage i Astral Stage, czyli ukłon w stronę muzyki elektronicznej

Fani szeroko pojętej muzyki elektronicznej nie mogą wyobrazić sobie lepszego miejsca, aby zanurzyć się w soczystych dźwiękach techno. Na Fest Festival aż trzy sceny: Smolna – Krąg Taneczny, Raban Stage i Astral Stage, gdzie posłuchacie najlepszych rodzimych i zagranicznych DJ-ów i producentów, którzy zdobyli serca fanów na całym świecie. Artyści tacy jak Kiasmos, Catz'n Dogz, Oxia czy Marco Bailey zapewniają niesamowite doznania audiowizualne. Nawet jeśli na co dzień nie słuchacie takiej muzyki, warto wybrać się na chociaż jeden DJ set i potupać w rytm techno. Niezapomniane show gwarantowane!

4. Mocna reprezentacja polskich artystów

Oprócz interesujących zagranicznych nazwisk, na Fest Festivalu 2019 nie zabraknie polskiej reprezentacji artystów z różnych gatunków. Otwarcie festiwalu zainauguruje koncert projektu Albo Inaczej z Piotrem Ziołą, Natalią Nykiel i Rosalie. Nie zabraknie najgorętszych nazwisk hip-hopu, czyli Otsochodzi, Sokoła oraz Bedoesa, który zaliczył niedawno bardzo udany debiut. Na festiwalu zagra także Holak, Paweł Domagała, Natalia Szroeder i Smolasty.

Zobacz także:

[QUIZ] Jak dobrze znasz się na muzyce? >>>

5. Fest Festival to wydarzenie pod znakiem różnorodności

Festiwale to wspaniałe przeżycie, nie tylko pod względem muzycznym. Jeśli uwielbiacie festiwalowy klimat, powinniście wybrać się na Fest Festival. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Nie przychodzi nam do głowy podobne wydarzenie, które oferuje taką różnorodność pod względem artystów. Międzynarodowe gwiazdy hip hopu na czele z Jadenem Smithem i Rejjie Snow, elektronika na najwyższym poziomie, o który zadbają Disclosure i Metronomy. Natomiast JMSN i Lion Babe zagwarantują soul i r&b w najlepszej postaci. Jest w czym wybierać! Z kim widzimy się pod sceną Fest Festival 2019 w sierpniu?

[KONKURS] Do wygrania karnety na Fest Festival 2019

Mamy dla Was 3 podwójne karnety. Wystarczy, że wypełnicie formularz poniżej i odpowiecie na proste pytanie: Na koncert którego artysty z Fest Festivalu najbardziej chcesz się wybrać i dlaczego? Regulamin akcji znajdziecie tutaj. Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do 30.06.2019. Powodzenia!