O tym, co trzeba zrobić przed 30-stką, a czego już raczej nie wypada itd. napisano nie tylko wiele artykułów, ale też całkiem sporo książek. 30 lat to piękny wiek, traktowany jako granica, moment pełnego wejścia w dorosłość, ustatkowania się. Rekomendujemy, aby nie podchodzić aż tak szablonowo do tematu. Warto jednak zmienić swój punkt widzenia, doświadczać nowych rzeczy i wyjść poza swoją strefę komfortu, by gromadzić wyjątkowe wspomnienia. Zgodnie z hasłem #BedzieCoWspominac i marką Samsung zachęcamy Was do łapania chwil, kolekcjonowania momentów i uwieczniania ich nowoczesnym sprzętem, jakim jest smartfon Samsung Galaxy S10+.

1. Wybierz się na festiwal muzyczny i przeżyj go na 100%

Nie chodzi o to, aby pojechać na festiwal, wynająć ładne mieszkanie, w ciągu dnia rozbijać się po knajpach, a wieczorami chodzić na koncerty. Przed 30-stką warto dać ponieść się emocjom, które można poczuć tylko na muzycznym festiwalu. Wynajmijcie namiot, śpijcie na polu namiotowym i spędźcie czas w miasteczku festiwalowiczów. Odrywajcie nową muzykę i korzystajcie ze wszystkich uroków festiwalu, a na pewno #BedzieCoWspominac.

2. Podróżuj

Oklepane? Być może, ale w natłoku zawodowych i prywatnych zobowiązań często zapominamy o tym, aby wyrwać się raz na jakiś czas - nawet na kilka dni. Podróże to jedno z najbardziej rozwijających i poszerzających horyzonty aktywności, dlatego warto wpisać je na swoją listę „przed 30-stką”. Podróżujcie tak często, jak tylko możecie, a odkrywanie nowych miejsc, poznawanie ludzi, smakowanie lokalnej kuchni i eksplorowanie rozmaitych zakątków świata w sposób, jaki najbardziej lubicie, wzbogaci Was o nowe doświadczenia. Nie zapomnijcie uwiecznić tych wyjątkowych chwil!

3. Naucz się języka obcego

...innego niż angielski! Może w przeszłości uczyliście się obcego języka, którego nie pamiętacie już tak dobrze. Warto odświeżyć sobie pamięć! Zapiszcie się na zajęcia do szkoły językowej lub podszlifujcie język obcy w inny sposób, np. za pomocą aplikacji. Oglądajcie filmy i seriale z napisami, słuchajcie podcastów i czytajcie artykuły – zaangażujcie się w to. Starajcie się również porozmawiać z osobą, dla której język, którego się uczycie, to język ojczysty. Pielęgnujcie tę umiejętność – nie wiadomo, kiedy się przyda!

4. Zadbaj o siebie

Wraz z wiekiem jesteśmy bardziej świadomi wielu spraw. Warto zatroszczyć się o swój komfort psychiczny i każdego dnia zrobić coś dla siebie. Im szybciej to sobie uświadomicie, tym lepiej dla Was. A na pewno powinniście zrobić to przed 30-stką! Domowe SPA, spotkanie z przyjaciółką, wystawa w galerii, leniwy wieczór z ulubionym serialem lub kieliszek wina przed snem z ukochaną osobą – proste przyjemności, które nadają kolor szarej rzeczywistości. I tworzą wspomnienia na lata.

5. Kolekcjonuj wspomnienia

Wspaniałe momenty, które przeżywamy ze swoimi bliskimi (i nie tylko) są bardzo ulotne, dlatego warto, aby pozostał po nich jakiś ślad. Jednym z najlepszych sposobów na zachowanie wyjątkowych chwil są zdjęcia, dzięki którym w dowolnym momencie możecie powrócić do konkretnego zdarzenia, miejsca czy ludzi. Wy zadbajcie o to, aby było co wspominać przed 30-stką, a Samsung Galaxy S10+ z nowoczesnym aparatem zajmie się resztą.

Artykuł został stworzony przy współpracy z marką Samsung.

Zobacz także: