Wiosna jeszcze do nas nie przyszła, ale już dziś możesz wprowadzić się w wiosenny nastrój reorganizując mieszkanie w imię wiosennych porządków! Kolorowe meble sprawią, że poczujesz więcej energii w czasie spędzanym w domu oraz pomogą ci wprowadzić nowy ład w najbliższej przestrzeni.

Przygotowaliśmy dla ciebie kilka propozycji, dzięki którym twoje wnętrza nabiorą porządku i wiosennej świeżości:

1. Zamień półkę pod telewizor na komodę. To nowy trend, w którym ekran telewizora przestaje być centralnym punktem salonu a staje się tylko dodatkiem. Ponadto w komodzie pomieścisz wszystkie rzeczy, które zalegają w innych meblach!

2. Postaw na szuflady. Każda z kobieta potrzebuje aby pod ręką mieć pilnik i lakier do paznokci, błyszczyk i kilka ulubionych magazynów (w tym Glamour), jednak nie muszą znajdować się na widoku... Szuflada to najlepsze rozwiązanie!

3. Pozbądź się nadmiaru papieru. Jeśli masz więcej dokumentów, magazynów i katalogów niż pomieści ten organizer... czas oddać je na makulaturę!

4. Kładź wszystkie ważne "drobnostki" w jednym miejscu. Poszukiwanie portfela, kluczy, telefonu czy pilota do telewizora to najbardziej irytująca czynność na świecie! Zamiast szperać pod kanapą naucz się zostawiać je np. na takich dekoracyjnych tacach.

5. Wrzuć bałagan do kosza. Ale nie na śmieci! Kocyk, kapcie, letnie buty czy hantle do ćwiczeń nie muszą zagracać twojej podłogi. Wystarczy wrzucić je do takiego stylowego kosza i sięgać po nie tylko wtedy gdy są potrzebne.

Czy takie wiosenne porządki ci się opłacą? Na pewno! W uporządkowanej przestrzeni odetchniesz i nabierzesz energii na nowy wiosenny start!

D.U