W majowym numerze GLAMOUR zastanawiamy się, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości, gdy każdy dzień przynosi kolejne wyzwania i tragiczne wiadomości. Spotykamy się z migrantkami mieszkającymi od lat w Polsce, pytamy ekspertki, jak pomóc uchodźcom, a jednocześnie nie zapomnieć o sobie. Razem z bohaterkami naszej sesji okładkowej rozmawiamy też o tym, dlaczego warto pielęgnować swoją wyjątkowość. To naprawdę świetny numer! Zobacz, co jeszcze w nim znajdziesz. 

1.   Gwiazdy naszej okładki: Manuela Gretkowska, Sara James, Ofelia Iga Krefft opowiedziały nam, dlaczego każda z nas jest wyjątkowa, bez porównania.

2.   Młody aktor Jan Wieteska o współczesnej męskości, która nie wstydzi się emocji. 

3.   Mieszkające w Polsce od wielu lat Janina, Vera i Mara mówią, czego potrzebują migranci.

4.   Ubierz się jak mieszkanki najgorętszych stolic mody. Dekodujemy trendy z Paryża, Kopenhagi, Nowego Jorku, Londynu i Mediolanu.

5.   Prawda czy fałsz? Obalamy najpopularniejsze mity na temat pielęgnacji. 

6.   Nowa gwiazda polskiego popu Luna o magii w życiu i muzyce.

Zobacz także:

To wydanie dostaniesz:

  • w regularnej cenie 7,99 zł
  •  z dodatkiem: micelarnymi chusteczkami do demakijażu twarzy Bielenda w cenie 9,99 zł
  • z książkami od wydawnictwa Muza w cenie 11,99 zł

Nowy numer magazynu GLAMOUR możecie kupić w najlepszych salonach z prasą i na stronie kultowy.pl.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.