Przed nami wreszcie długo wyczekiwane lato. Bez względu na to, gdzie je spędzisz, letni czas umili ci nowe, podwójne wydanie GLAMOUR. Poza wakacjami naszym tematem przewodnim jest tym razem feminizm, o którym dużo mówi nasza bohaterka okładkowa – Mery Spolsky. W tym numerze świętujemy też nasze 20. urodziny. I jak na urodzinowe wydanie przystało, mamy dla Was parę niespodzianek, choćby nasze okładki i zdjęcia redakcji z przeszłości. A poza tym jak zwykle w GLAMOUR wszystko, co najciekawsze w modzie, urodzie, kulturze i stylu życia.  Zobaczcie, co jeszcze czeka na Was w nowym GLAMOUR.

6 powodów, dla których warto kupić nowe wydanie magazynu GLAMOUR

  1. Gwiazdą naszej okładki jest wokalistka Mery Spolsky, która podobnie, jak GLAMOUR niedługo obchodzi swoje okrągłe urodziny. W szczerym wywiadzie opowiada redaktorce naczelnej Katarzynie Dąbrowskiej o zmianach związanych z nadchodzącą 30-tką, własnej definicji feminizmu, stosunku do ciała i nieśmiałości (oraz jak ją rozbraja na scenie).
  2. O sile i potrzebie siostrzeństwa mówią psycholożka społeczna Marta Majchrzak i socjolożka Sandra Frydrysiak, autorki pierwszego polskiego badania o siostrzeństwie i powstającej właśnie mapy dobrych siostrzeńskich praktyk SISTERmap.
  3. Co to znaczy być fit w seksie? Uspokajamy: nie chodzi o akrobacje w łóżku, tylko robienie wszystkiego po swojemu i na swoich zasadach.
  4. Gdzie pojechać, co czytać, czym się delektować? Swoje ulubione wakacyjne adresy, smaki, triki zdradzają nam Bovska, Irena Melcer i Julita Romaniuk, prowadząca na IG profil @biedanizm.
  5. Jak się ubrać na urlopie? Letnie akcesoria najlepiej schować w koszu i od rana do wieczora chodzić w zwiewnych sukienkach.
  6. Wakacje bez kaca. Jak się bawić bez alkoholu?