W jesień wkraczamy mocnym krokiem, patrząc w przyszłość, ale też skupiając się na tym, co tu i teraz. Bohaterką naszej okładki jest youtuberka Kaja Soboń. To influencerka na miarę naszych czasów, która nie boi się pokazać siebie taką, jaka naprawdę jest. Nawet jeśli jej droga do samoakceptacji nie była łatwa, o czym szczerze mówi w wywiadzie z redaktor naczelna Katarzyna Dąbrowską. Poza tym jak zawsze w GLAMOUR znajdziecie wszystko, co najciekawsze w modzie, urodzie, kulturze i stylu życia. Zobaczcie, co jeszcze czeka na was w nowym numerze.

  1. Gwiazda naszej okładki influencerka Kaja Soboń pozuje bez retuszu i szczerze mówi o swojej niełatwej drodze do samoakceptacji oraz tym, jak sport pomógł jej polepszyć relację z własnym ciałem.
  2. Zuza Kołodziejczyk po raz kolejny na łamach Glamour wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zobaczcie super sesję w szczytnym celu, którą wylicytowała Monika Pilińska, a zebrany podczas aukcji dochód zasilił konto fundacji.
  3. Mniej wkuwania, więcej doświadczania dzięki VR, AR, AI. Jowita Michalska z Digital University o tym, jak będzie wyglądać praca i szkoła przyszłości.
  4. Młoda polska moda – poznaj najzdolniejszych projektantów u progu kariery i zapamiętaj te nazwiska, bo jeszcze nieraz o nich usłyszysz.
  5. Mateusz Holak na nowej płycie uprawia swoistą muzykoterapię. A Angelice Kucińskiej opowiada o tym, jak muzyką rozpracowuje emocje.
  6. Startujemy z nowym cyklem w dziale Popkultura. Do grona naszych współpracowników dołącza dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka, która w ty wydaniu prezentuje swój autorski przegląd najciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Warto poczytać i posłuchać.