Tworzenie animacji GIF jest dziecinnie proste. Wystarczy nagrać kilkusekundową sekwencję wideo i wrzucić je w jeden z 7 proponowanych animacji. Dobra zabawa gwarantowana.

1. GIPHY Cam

To nie tylko program do tworzenia animacji GIF, ale przede wszystkim obszerna biblioteka najpopularniejszych GIF-ów w internecie. Podzielone są na kategorie, więc znalezienie tego najlepszego zajmuje dosłownie chwilę. Duża liczba przeróżnych filtrów sprawia, że zabawa tą aplikacją, to świetna zabawa. Uwaga! Można się szybko uzależnić.

2. DSCO Cam

Korzystacie z aplikacji VSCO służącej do obróbki zdjęć wykonanych telefonem? Zatem już czas zainstalować na swoim telefonie DSCO Cam, która pochodzi z tej samej stajni co VSCO. Bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs pozwala stworzyć animację GIF w kilka sekund. Nagrywasz, dodajesz filtr i publikujesz. Proste, prawda?

3. Giffage

Aplikacja założona przez Elliota Tebele'a - twórca popularnego konta na Instagramie o nazwie Fuckjerry, obserwuje go już prawie 7 milionów osób. Giffage to kopalnia animacji GIF, których możesz używać do woli na Facebooku, Instagramie, w wiadomościach ze znajomymi. 

4. GifX

GifX to idealna aplikacja dla osób, które uwielbiają wyżyć się kreatywnie. Za jej pomocą możesz w prosty sposób zaanimować swoje zdjęcia i filmy, które trzymasz w telefonie. Zmieniasz zdjęcia/filmy za pomocą dodawania filtrów, warstw, zmieniania ich rozmiarów. Możliwości jest wiele - jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia.

5. Ultra Text

Oto aplikacja, która w jedenastu krajach została okrzyknięta "najlepszą nową aplikacją". Bardzo szybka i bardzo kolorowa - idealna do wysyłania GIF-ów w prywatnych wiadomościach. Twoje rozmowy nigdy więcej nie będą nudne. Wprowadź w nie trochę życia. Zainstaluj Ultra Text na swoim telefonie.

6. Phhhoto

Jedna ze starszych aplikacji do tworzenia animacji GIF, jednak wciąż ciesząca się sporym zainteresowaniem. Posiada wiele ciekawych możliwości tworzenia zaanimowanych obrazków. 

7. Boomerang

To ostatni hit wśród aplikacji do tworzenia animacji GIF. To nie są takie zwyczajne GIF-y. Ta aplikacja zintegrowana z Instagramem jest czymś więcej. Wystarczy, że nagrasz krótką sekwencję wideo, a aplikacja zapętli ją jak tor lotu bumeranga, czyli tam i z powrotem. Efekty przezabawne. Świat już oszalał na punkcie tej aplikacji. Teraz twoja kolej.

ZOBACZ WSZYSTKIE APLIKACJE DO TWORZENIA ANIMACJI GIF >>>