Białe T-shirty polskich marek, które zapragniecie mieć w swojej szafie. Nigdy się nie zestarzeją!

Klasyk! Biały T-shirt to jedna z najbardziej podstawowych rzeczy w garderobie – i to niezależnie od płci. Ratuje z opresji, gdy nie mamy się w co ubrać. Do wszystkiego pasuje, a do tego jest ponadczasowy – można więc nosić go latami. O ile oczywiście zdecydujemy się na model wysokiej jakości – może i kosztuje trochę więcej niż T-shirt z sieciówki, ale ta inwestycja z pewnością się opłaci!

Warto, tym bardziej, że do wyprodukowania jednej koszulki trzeba zużyć nawet 2700 litrów wody, czyli mniej więcej tyle, ile człowiek wypija przez 5 lat? Dobrze więc kupić porządny, ale raz. Najlepiej z bawełny organicznej, bo przy jej produkcji wody zużywa się trochę mniej. Warto wziąć pod uwagę także, gdzie został wyprodukowany, by mieć pewność, że szwaczki, które go uszyły, miały godne warunki pracy i za swoją pracę otrzymały godziwe wynagrodzenie. Wnioski? Najlepiej postawić na biały T-shirt produkcji lokalnej. A naprawdę jest w czym wybierać. Dowód, a właściwie 7 dowodów znajdziecie w naszej galerii (u góry strony) – to właśnie tam czekają na was najfajniejsze naszym zdaniem białe T-shirty polskich marek. Na każdy dzień tygodnia!

7 torebek polskich marek, które uwielbiają redaktorki mody. Te modele są już kultowe! >>>

Gdzie kupić biały T-shirt?

Wśród białych T-shirtów z polską metką nie brakuje zarówno ascetycznych, gładkich modeli, jak i bardziej charakterystycznych propozycji – koszulek zdobionych niewielkimi, ale kolorowymi haftami albo delikatnymi nadrukami w duchu girl power. Które z nich są szczególnie warte uwagi? W naszej galerii znajdziecie propozycję od marki NAGO,  etycznego brandu, który produkuje lokalnie wyłącznie z przyjaznych środowisku tkanin (takich jak właśnie bawełna organiczna) i podejmuje wszelkie starania, by produkcja ubrań pozostawiała minimalny ślad na naszej planecie.  Wśród naszych ulubieńców znajdują się także białe T-shirty marki Momu z haftami inspirowanymi roślinami tropikalnymi, Fridą, Starożytną Grecją czy kobietami. Feministyczny przekaz mają także koszulki polskiej marki Shameless. Nadruki takie jak: wolno mi, nie drąż, hide, podobno spoko, to tylko jedne z wielu proponowanych. Nie możemy nie wspomnieć także o T-shirtach The Odder Side, których znakiem rozpoznawczym jest głęboki dekolt na plecach. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Stylizacyjne triki i ubrania, które wyszczuplają. 6 zasad, których warto się trzymać, by optycznie wysmuklić sylwetkę >>>