Coś takiego jest w tej dacie, że nie można obok niej przejść obojętnie. Albo się sylwestra kocha, albo się go nienawidzi. Albo przynosi ekscytację  i postanowienia (nie do spełnienia), albo przypomina o tym, że właśnie upłynął kolejny rok życia, a ty wciąż nie zmieniłaś historii świata. Jest kolejnym dobrym powodem do imprezy, albo – wymówką  do tego, by zaszyć się pod kołdrą, chipsy zagryzać lodami i robić najfajniejszą rzecz na świecie: oglądać filmy i seriale.

Jeśli w tym roku zamierzasz oddać się temu ostatniemu, pamiętaj, że dobry repertuar to podstawa. Ale po to masz nas: przygotowaliśmy dla ciebie świetne propozycje na sylwestrowy maraton filmowy. Wśród nich znajdziesz zarówno produkcje, które jeszcze nie zdążyły się zestarzeć, jak „Sylwester w Nowym Jorku” czy film „Seks w wielkim mieście”. Ale nie zapominamy też klasykach, takich jak „Ojciec chrzestny II” czy „Boogie Nights” (w końcu trzeba nadrobić!).

Każdy z polecanych przez nas obrazów jest już kultowy, jeśli chodzi o przedstawienie najlepszych imprez sylwestrowych. W związku z czym niemal nie odczujesz, że w tę wyjątkową (dla niektórych) noc siedzisz w domu. To co, zaczynamy? Sylwester 2021, time to party!