Torebki z szafy kapsułowej to propozycja dla wszystkich ozdób, które chcą mieć w swojej szafie uniwersalne basiki. Tym razem spośród takich modeli, które można uznać na nieśmiertelną bazę, wybieramy najbardziej niezawodne propozycje. Chodzi bowiem o to, żeby każdy dodatek pasował do wszystkich stylizacji i nigdy nie zostawał w domu z takiego powodu, że nie komponował się z zestawem w taki sposób, jak się tego od niego oczekiwało. Na szczęście udało znaleźć się 7 torebek, które pozwalają na dopasowanie ich do nieskończenie wielu stylizacji. Każda z nich jest prosta, ponadczasowa, a do tego jeszcze cieszy oko. Czy można chcieć czegoś więcej? Chyba tylko wysokiej jakości, bo w końcu zakup na lata musi brać pod uwagę nie tylko sam design, ale również niezawodność. Wszystkie nasze typy mają na szczęście również to, więc nie jest to żaden problem.

7 torebek i nieskończona ilość stylizacji – Shopperka

Czego można oczekiwać od niezawodnej torebki? Każdy ma własną odpowiedź na to pytanie. Jednym z czynników, które przeważą o wyższości jednego modelu nad drugim, może być chociażby rozmiar. Pojemne torby, w których można pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy, to często wybór nie tylko podyktowany gustem, ale przede wszystkim względami praktycznymi. Z uwagi na gabaryt w przypadku shopperek jeszcze bardziej liczy się ich minimalistyczna forma i stonowana kolorystyka. Z tego powody recepta na zakup ideału, który sprawdzi się w każdej stylizacji, jest jedna. Dobrze postawić po prostu na prostą i do tego czarną shopperkę.

 

 

7 torebek i nieskończona ilość stylizacji – Hobo bag

Hobo bag, a więc torebka z półokrągłą górą, to jeden z ponadczasowych modeli, który niezależnie od wsparcia projektantek i projektantów mody lub jego braku, jest obecny w stylizacjach w każdym sezonie. Do konkretnych torebek z tego modelu, które są najbardziej niewzruszone na trendy z wybiegów czy ewolucję naszego stylu, zaliczają się te najprostsze. Minimalistyczny fason w zestawieniu z czernią sprawia, że taka torba zawsze pasuje, a przy tym jeszcze cieszy oko. Z tego powodu szukając dodatku, który sprawdzi się w niezliczonej ilości stylizacji, warto zastanowić się nad wyborem czarnej hobo bag.

 

 

Zobacz także:

7 torebek i nieskończona ilość stylizacji – Bagietka

Bagietka, którą przed laty lansowała Carrie Bradshaw może i zniknęła na trochę z naszych stylizacji, ale teraz wróciła już na dobre. Szukając zatem ponadczasowej torebki, można sięgnąć także po nią. W tej roli sprawdzą się zwłaszcza jej minimalistyczne odsłony. Niewielka torebka w czarnym kolorze z krótkim paskiem to idealny dodatek nie tylko do zarzucenia na ramię, ale również do noszenia na przedramieniu luc w dłoni. Może i pomieści tylko te najbardziej potrzebne drobiazgi, ale często to w zupełności wystarcza. W końcu gdyby było inaczej, to nie widzielibyśmy jej na każdym kroku, a ciężko jej odmówić tego, że stała się wszechobecnym dodatkiem do stylizacji.

 

 

7 torebek i nieskończona ilość stylizacji – Worek

Na liście ulubionych torebek Skandynawek można znaleźć wiele klasycznych modeli, które są obowiązkowymi dodatkami w ich stylizacjach. Wśród tych najbardziej oczywistych wyborów naszą uwagę zwróciła obecność worka. Prosty fason ozdobiony tylko charakterystycznym ściągaczem ma w sobie coś, co sprawia, że nigdy nie znika ze stylizacji. Ma mocną pozycję w każdym sezonie. Uwielbiają go minimalistki, miłośniczki boho i wielu innych stylów. Łączy je z konkretnego powodu. Jest na tyle uniwersalny, że pasuje do wszystkiego. Nie ma znaczenia, czy tłem dla worka stanie się garnitur, wzorzysta sukienka, czy dres. Za każdym razem będzie świetnie wyglądał.

 

 

7 torebek i nieskończona ilość stylizacji – Kuferek

Minimalistyczne kuferki cieszą się ogromnym zainteresowaniem w każdym sezonie. Prosta i sztywna torebka to bowiem dodatek, który zawsze dobrze wygląda. Do tego ma to do siebie, że prezentuje się tak nie tylko w pojedynkę, ale również w zestawieniu z innymi rzeczami. Co więcej, nie ma zupełnie znaczenia z jakimi. Każde tło wydaje się dla niej wprost stworzone. Możesz zatem lubić eleganckie rzeczy, grunge, preppy, boho lub jeszcze inny styl, a ta torebka zaprezentuje się tak samo dobrze na tle marynarki, skórzanej ramoneski, swetra czy sukienki z falbanami. Wystarczy ona jedna i zyska się gwarancję, że pod ręką jest dodatek do nieskończonej ilości stylizacji.

 

 

7 torebek i nieskończona ilość stylizacji – Listonoszka

Uniwersalna torebka to nie tylko model, który pasuje do wszystkiego. Równorzędne miejsce zajmuje jeszcze kryterium użytkowe. Chodzi bowiem o to, żeby dawała komfort podczas noszenia. Dla każdego może to oznaczać coś innego. Jedni uznają, że daje im to tylko plecak, drudzy będą stawiali na model noszony w dłoni, a jeszcze inni na długi pasek, który pozwoli im zachować swobodę rąk. Z myślą o tych ostatnich wybraliśmy listonoszkę. Prosta torebka do noszenia na ramieniu w sposób klasyczny lub po skosie to opcja, której nie można zarzucić, że nie daje wygody podczas użytkowania. Minimalistyczny design tylko spotęguje jej nieśmiertelny charakter.

 

 

7 torebek i nieskończona ilość stylizacji – Tote bag

Tote bag to przeważnie średni lub duży model, który wyróżnia głównie zastosowanie dwóch rączek. Ten podwójny element powinien być na tyle długi, żeby można ją było nosić zarówno na ramieniu, jak i w dłoni. Reszta jest już kwestią umowną. Kiedy jednak w grę wchodzą klasyczne dodatki, które pasuję do każdego zestawu, to trzeba doprecyzować kilka kwestii. Przede wszystkim za każdym razem liczy się kolor. Jego wybór powinien być podyktowany przede wszystkim naszym stylem, ale zawsze warto wziąć pod uwagę po prostu niezawodną czerń. Liczy się też prosty design. Połączenie tych dwóch elementów maluje nam obraz torebki idealnej.