Jane Seymour, czyli nasza ukochana bohaterka lat 90, odtwórczyni głównej roli w serialu „Doktor Quinn” obchodziła niedawno 73. urodziny. Aktorka nie wybiera się jednak na emeryturę. Wciąż jest aktywna zawodowo, a efektami swoich działań dzieli się w social mediach. Tam również pojawiło się jej zdjęcie w bikini, którym oczarowała miliony internautów.

Jane Seymour (Doktor Quinn) obecnie

Jane Seymour, a właściwie Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg urodziła się 15 lutego 1951 roku w Londynie. Międzynarodową sławę zdobyła za sprawą roli doktor Michaela Quinn w serialu „Doktor Quinn”. Opowieść o przygodach młodej lekarki z Bostonu, która zdecydowała się przeprowadzić na Dziki Zachód, by otworzyć własną praktykę w małym miasteczku, skradła serca widzów na całym świecie, którzy do dziś chętnie przypominają sobie stare odcinki. Aż trudno uwierzyć, że od premiery produkcji minęło 30 lat(!). 

Dziś gwiazda poświęca się byciu producentką filmową, dlatego grywa głównie role epizodyczne i drugoplanowe. Dodatkowo aktywnie działa w social mediach. Często publikuje kadry z planów, a także zdjęcia z życia prywatnego. 

Jane Seymour w bikini na Instagramie

Instagramowy profil Jane Seymour śledzi 296 tysięcy użytkowników. Gwiazda od zawsze onieśmielała urodą, a my, patrząc na jej zdjęcia, możemy potwierdzić, że nic się nie zmieniło. Aktorka wciąż nosi długie włosy, ma ten sam zachwycający uśmiech i nienaganną figurę.

Gwiazda pytana o sekret jej pięknej sylwetki i świetnej kondycji podkreśla, że tkwi on w sumienności. Od trzydziestu lat regularnie ćwiczy pilates i dba o dietę. Tym bardziej nie zaskakują nas pozytywne komentarze, które sypią się pod zdjęciem Jane Seymour w bikini

Pięknie wyglądasz! Uczta dla oczu

Ten strój kąpielowy wygląda na tobie niesamowicie,

Zobacz także:

Jesteś cudowna i cudownie wyglądasz,

Wow, jesteś piękną dziewczyną Jane! – piszą zachwyceni internauci pod najnowszym zdjęciem aktorki.

instagram.com/janeseymour