W zeszłym tygodniu w mediach pojawiły się informacje o tym, że Cher spotyka się ze znanym producentem muzycznym – Alexandrem Edwardsem. Para została sfotografowana przez paparazzi podczas wspólnego wyjścia. Piosenkarka nie trzymała nas jednak długo w niepewności i potwierdziła właśnie, że znowu jest zakochana!

Cher spotyka się z Alexandrem Edwardsem. Między nimi jest 40 lat różnicy

W najnowszym wywiadzie dla „Vogue’a”, Cher przyznała, że ma nowego chłopaka i jest nim Alexander Edwards. Nie wdawała się jednak w szczegóły. Zdecydowanie więcej działo się na Twitterze, na którym wokalistka jest bardzo aktywna. To właśnie na tej platformie odpowiadała fankom i fanom na komentarze dotyczące jej nowego związku.

O nowej relacji legendy popu i producencie muzycznym zrobiło się głośno z wielu powodów. Po pierwsze – to Cher. Artystka, czegokolwiek nie zrobi, wzbudza ogromne emocje, a poza tym od dłuższego czasu była sama. Po drugie, jej nowym ukochanym jest chłopak, który jest młodszy od niej o 40 lat! Taki model relacji (partnerka starsza od partnera) nadal nie jest jeszcze popularny i często odbierany niestety negatywnie w naszym społeczeństwie (czyli jak zwykle panują podwójne standardy wobec kobiet). Cher jednak zdaje się tym kompletnie nie przejmować, ponieważ powiedziała, że „miłość nie skupia się na liczbach”. I my myślimy podobnie – kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, wiek nie gra roli.

Artystka dodała również tweeta, w którym napisała: Hejterzy i tak będą hejtować… Nie ma znaczenia, że jesteśmy szczęśliwi i nikomu nie robimy krzywdy.

Edwards, tak jak jego nowa dziewczyna, również ma ogromne osiągnięcia. Jest cenionym w branży producentem muzycznym. Współpracował między innymi z Tygą. Para spotkała się też z nim na wspólny lunch.

Cher potwierdziła swój związek na Twitterze

Na Twitterze (jak zwykle) wrze. Drugiego listopada wokalistka dała swoim fankom i fanom znać, że w jej życiu dzieje się dobrze, pisząc: Jedna część mojego życia jest NAPRAWDĘ WSPANIAŁA. A dzień później została sfotografowana z Alexandrem w West Hollywood. Para trzymała się za ręce. Producent całował też swoją ukochaną w dłonie. Gdy zdjęcia ujrzały światło dzienne, internet wybuchł. Ktoś tu ma nowego chłopaka – napisała jedna z internautek, na co Cher odpowiedziała: YESSSSS, potwierdzając tym samym swój związek!

Piosenkarka wyjawiła, że poznali się podczas paryskiego tygodnia mody i przyznała, że jej nowy chłopak poznał już wszystkich z jej rodziny. Jedna z użytkowniczek Twittera napisała: Lepiej, żeby on traktował cię jak królową, którą jesteś! W odpowiedzi, Cher zapewniła, że tak właśnie jest. Wszystko wskazuje na to, że 76-latka naprawdę odnalazła szczęście.

Zobacz także:

Alexander Edwards jest byłym chłopakiem znanej modelki

Edwards ma już za sobą medialny (i bardzo głośny) związek zakończony skandalem. W 2018 roku producent zaczął spotykać się z Amber Rose. Para ma 3-letniego syna, Slasha. Modelka i muzyk rozstali się po trzech latach związku. Powodem były liczne zdrady, których dopuścił się Alexander. Miał on zdradzać swoją partnerkę z aż 12 innymi kobietami! Edwards przyznał się później do winy w rozmowie z Entertainment Tonight, mówiąc, że kochał Amber, ale niewierność była jego prawdziwą naturą. Modelka wcześniej była żoną Wiza Khalify, z którym również ma syna – 9-letniego Sebastiana.

Cher – związki

Choć Cher doskonale obywa się w życiu bez mężczyzn (jej słynne słowa, którymi odpowiedziała na poradę mamy, by wyszła bogato za mąż: Mom, I'm a rich man / Jestem bogatym mężczyzną!), to jednak miała sporo partnerów. Jej pierwszym mężem był Sonny Bono, z którym tworzyła muzyczny duet. Wspólnie stworzyli hit „I Got You Babe”, który przyniósł im sławę. Następnie w życiu Cher byli tacy mężczyźni jak Bob Mackie, Val KilmerTommy Lee, Tom Cruise czy Eric Clapton.

Warto wspomnieć, że romans Cher i Toma Cruise'a swego czasu też budził emocje. Poznali się w 1985 roku na weselu Madonny i Seana Penna w Malibu. Tom miał 23 lata, Cher prawie 40. Udało im się jednak utrzymać relację w tajemnicy, a artystka opowiedziała o niej dopiero po latach.