Obserwuję różne konta na Instagramie, jednak w szczególności są to blogerki, projektanci i fotograficy. Dlaczego? Bo wiem, że zawsze znajdę tam ciekawą inspirację.

Moje ulubione blogerki to przede wszystkim @karxlina @styleon_bykinga i @girl_from_town, każda z nich ma super styl, unikatowe spojrzenie na modę. Bardzo mi się to w nich podoba.

Z kont fotografów najbardziej cenię sobie @alexbstoddard, którego projekty są tak fascynujące, że można patrzeć na nie godzinami. Cenię sobie także mojego przyjaciela @m.t.i, który ma bardzo świeże spojrzenie na fotografię i korzysta z tego w 100 procentach. @haniakomasinska robi zdjęcia w stylu lat 90-tych. Uwielbiam je. 

Modelki również potrafią prowadzić fantastycznie konta w social media. Dla mnie wzorem jest @frackowiakmagdalena top modelka polskiego pochodzenia, która powala swoim zjawiskowym urokiem osobistym, urodą, profesjonalizmem i ciężką pracą.

Siostra @luckybsmith @pyperamerica, może nie jest aż tak bardzo podobna do brata, ale robi furorę. On sam i jej bardzo specyficzna uroda tak przyciąga, że aż chce się oglądać jej social media.

ZOBACZ KONTA NA INSTAGRAMIE, KTÓRYMI INSPIRUJE SIĘ RADEK PESTKA >>>