Black Friday 2023 już niebawem, dlatego coraz więcej marek i sklepów zaczyna odsłaniać kolejne karty, by zachęcić klientów do zakupów. Podobnie jest ze sklepem Mango, na którego stronie internetowej pojawiły się już zapowiedzi piątkowych obniżek cenowych. Jak dowiadujemy się ze strony, hiszpańska marka przygotowała promocje aż do -50% w ramach których obniżono ubrania, obuwie, torebki oraz dodatki. Co ważne, nowe, atrakcyjne ceny na wybrane produkty obowiązują nie tylko w piątek, a od dziś do 26 listopada lub do wyczerpania zapasów (zarówno w sklepie online jak i punktach stacjonarnych).

Black Friday 2023 w Mango – co warto kupić?

Co warto kupić w Mango podczas Black Friday? Słynąca z wysokiej jakości klasyków marka to idealne miejsce na skompletowanie swojej zimowej szafy kapsułowej, uzupełnienie garderoby o ponadczasowe klasyki czy znalezienie ciepłych basików, które spokojnie posłużą nie tylko w czasie tegorocznej zimy, ale i przez kilka kolejnych. 

Nasze must have, na które będziemy polować zostały wyselekcjonowane na podstawie prostej zasady – niezależnie od tego, czy myślimy o kupnie butów, sukienki, swetrów czy spodni, wszystkie wybrane produkty powinny być uniwersalne, ponadczasowe i doskonale wpisywać się w ideę szafy kapsułowej (by pasowały do siebie nawzajem, a jednocześnie, by nigdy nie wyszły z mody).

W naszej galerii znajdziecie 9 elementów garderoby, na które w czasie Black Friday będą polować nasze redaktorki. Nie czekajcie jednak do piątku – w końcu wyselekcjonowane przez nas produkty w atrakcyjnych cenach możecie kupić już teraz.