Orange Warsaw Festival już dawno za nami. Aktualnie bawimy się na Open’erze (koniecznie przeczytajcie naszą relację z pierwszego dnia koncertów), ale myślimy także o trzeciej największej imprezie muzycznej w naszym kraju, a mianowicie o nadchodzącym wielkimi krokami Kraków Live Festival! Wiemy już, że na lotnisku Muzeum Lotnictwa położonym w stolicy Małopolski pojawi się Die Antwoord, Martin Garrix oraz (jak dotąd najbardziej wyczekiwana gwiazda festiwalu) Kendrick Lamar.

Mamy dla was jednak kolejną, wspaniałą wiadomość dotyczącą Kraków Live Festival. Na tegorocznej imprezie wystąpi również A$AP Rocky. Krążące po sieci plotki na temat koncertu rapera w Polsce właśnie zostały potwierdzone przez organizatorów festiwalu – koncert A$AP Rockiego odbędzie się w Krakowie już 18 sierpnia!

ZOBACZ TAKŻE: Kendrick Lamar pierwszą gwiazdą Kraków Live Festival 2018 >>>

Fani hip-hopu mogą spodziewać się, że nowojorski raper podczas występu na Kraków Live Festival zaprezentuje kawałki ze swojego najnowszego albumu pt. Testing. Trzecia płyta rapera była jednym z najbardziej wyczekiwanych ostatnio krążków, a singiel Praise The Lord stworzony przy współpracy z brytyjskim raperem Skepta zyskuje właśnie miano kolejnego hitu A$AP Rockiego. My już nie możemy się doczekać! A wy? Pojawicie się Kraków Live Festival 2018?