Adele to niewątpliwie jedna z najbardziej lubianych wokalistek, której niepodważalny talent muzyczny idzie w parze z ogromną charyzmą i poczuciem humoru. Choć utwory brytyjskiej kompozytorki i autorki tekstów nie napawają pozytywną energią i często mówią o trudnych oraz przykrych doświadczeniach z życia 35-latki, wywiady gwiazdy pokazują, że brytyjskie poczucie humoru oraz uśmiech na twarzy to stałe elementy dnia artystki. W sieci mówi się nawet, że gdyby Adele nie była nagradzaną piosenkarką, zapewne świetnie sprawdziłaby się w roli stand-uperki, co potwierdzają nagrania z koncertów muzyczki, gdy ta wchodzi w dyskusje z fanami oraz fankami.

Jedna interakcja z uczestniczką koncertu w Las Vegas zwróciła szczególną uwagę mediów. Adele zdradziła bowiem, że myśli o drugim dziecku.

Adele jest gotowa na drugie dziecko

Przypomnijmy, że Adele związana była z Simonem Koneckim, z którym ma 11-letniego syna, Angelo Jamesa. Po rozwodzie z byłym partnerem muzyczka postanowiła przeprowadzić się do Los Angeles, by tam zacząć nowe życie z synem u boku. Tam też poznała swojego obecnego partnera, Rich Paula, czyli 41-letniego agenta sportowego, z którym gwiazda spotyka się od połowy 2021 roku. Wygląda na to, że dwuletni związek pary jest naprawdę poważny – podczas jednego z koncertów w Las Vegas Adele przypadkowo zdradziła bowiem, że wraz z ukochanym dyskutują na temat potencjalnych imion dla wspólnego dziecka. Wszystko za sprawą interakcji z ciężarną fanką, która poprosiła artystkę o pomoc w nazwaniu swojej córki.

Ja w ostatnim czasie zaczęłam tworzyć listę potencjalnych imion! Za każdym razem kiedy słyszę jakieś, które mi się podoba, zapisuję je w telefonie. Hm... Nie mogę powiedzieć Parker, bo to imię podoba się Richiemu – wyznała wokalistka, ostatecznie stawiając na drugą propozycję fanki.

Kilka dni wcześniej inna ciężarna słuchaczka poprosiła Adele, by ta na scenie zrobiła gender reveal. Wyraźnie poruszona gwiazda zapytała wówczas: Kiedy ja będę w ciąży, zrobisz to samo dla mnie? Wygląda na to, że artystka poważnie myśli o drugim dziecku. Czy będzie to oznaczało kolejną długą przerwę od muzyki? Czas pokaże.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)