Adele należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Unika skandali, niemal w ogóle nie mówi o życiu swoim i swoich bliskich, chce, aby kojarzono ją przede wszystkim z jej pracą, czyli z muzyką. Do tego rzadko publikuje nowe zdjęcia czy wideo w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek! Z okazji 33. urodzin opublikowała serię zdjęć na Instagramie, a tym samym podzieliła się efektami spektakularnej metamorfozy, którą przeszła po rozstaniu z Simonem Koneckim (ich związek zakończył się w 2019 roku - po około ośmiu latach razem, w tym trzech jako małżeństwo). Jak wygląda teraz Adele?

Adele przyszła totalną metamorfozę! Jak wygląda teraz?

Po rozstaniu Adele z Simonem Koneckim, o którym dowiedzieliśmy się w kwietniu 2019 roku, gwiazda całkowicie zmieniła swoje życie. Przeprowadziła się do Los Angeles i przeszła totalną metamorfozę. Zaczęła zdrowo się odżywiać, poznała lepiej siebie oraz swoje ciało, jak również odnalazła  spokój, którego – jak się okazuje – bardzo potrzebowała. W efekcie schudła ponad 40 kilogramów. A to wszystko dzięki lekturze książki Untamed: Stop Pleasing, Start Living autorstwa Glennon Doyle, o czym poinformowała w ubiegłym roku. „Ta książka wstrząśnie Twoim umysłem i sprawi, że Twoja dusza zacznie krzyczeć. Jestem gotowa jeszcze lepiej poznać samą siebie po tej lekturze” – napisała gwiazda w 2020 roku w opisie jednego z postów na Instagramie. 

Natomiast wczoraj (5 maja 2021 roku) Adele obchodziła 33. urodziny. Z tej okazji wokalistka, która zazwyczaj stroni od mediów społecznościowych, opublikowała serię swoich zdjęć. Jedno z nich to czarno-biały portret (przy okazji gwiazda odsłoniła swoje tatuaże - na pewno dodamy je do swoich inspiracji). Na drugim zdjęciu widzimy ją w morzu lub oceanie, natomiast na trzecim tańczy. Wygląda na bardzo szczęśliwą. Fotografie, które Adele opublikowała z okazji swoich urodzin na Instagramie, możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony

A nam pozostaje nic innego, jak czekać na nowy album Adele (od premiery jej ostatniego krążka, zatytułowanego 25, minie niebawem sześć lat). W zagranicznych mediach od kilku miesięcy pojawiają się doniesienia, według których materiał jest w zasadzie gotowy i niebawem ujrzy światło dzienne. Warto jednak zaznaczyć, że główna zainteresowana całą sprawą nie skomentowała dotąd tych doniesień.