Adriana Lima próbuje sprzedaż mieszkanie na Manhattanie już po raz drugi. Modelka, której majątek wyceniany jest na niemal 50 milionów dolarów, próbuje pozbyć się posiadłości za 5,5 miliona dolarów. Mieszkanie zostało kupione przez męża Limy, gracza NBA Marko Jarica.

Apartament mieści się w budynku Metropolitan Tower na West 57th Street i w 2003 roku kosztował koszykarza niecałe 2 miliony dolarów. Mieszkanie ma ponad 200 metrów kwadratowych, dwie sypialnie, okna sięgająceod podłogi do sufitu z widokiem na Central Park. W budynku mieści się szereg udogodnień dla mieszkańców, m.in. centrum fitness, SPA oraz basen i ekskluzywna restauracja, do której wstęp mają tylko lokatorzy i ich goście.

Adriana Lima znana jest przede wszystkim jako Aniołek Victoria's Secret - modelka pełni tę rolę od 2010 roku. Brazylijska piękność współpracuje także jako modelka z luksusowymi markami, jak Loewe, Givenchy oraz Valentino. Wystąpiła także gościnnie jako aktorka w serialach "Jak poznałem waszą matkę" i "Brzydula Betty".